Як вибрати постільну білизну

9-6-2020
Як вибрати постільну білизну?

Для повноцінного відпочинку людині під час сну потрібна не тільки затишна спальня і зручне ліжко, але і якісне, приємне на дотик постільна білизна. На полицях магазинів, які торгують домашнім текстилем, можна зустріти безліч комплектів, що розрізняються за кольором і щільності тканини, розмірами і марці виробника. Непідготовленому покупцеві важко розібратися в такому достатку продукції, тим більше, що не завжди ціна виробу відповідає його якості. Тому перед тим як відправитися за покупкою, не зайвим буде ознайомитися з основними параметрами якості постільної білизни, щоб не помилитися і зробити правильний вибір. Також хочемо вам порекомендувати https://pokryvalo.com.ua домашній текстиль для Вашого будинку.

Яким має бути постільна білизна

Постільна білизна – це той текстиль, який стикається безпосередньо з шкірою людини, тому до нього обґрунтовано ставляться такі вимоги:

  • Тканина повинна добре пропускати повітря і вбирати вологу. Зазвичай такими властивостями володіють матеріали, вироблені з бавовняного волокна, шовку, льону, бамбука.
  • Дуже важлива висока міцність і зносостійкість вироби. Білизна вимагає частого прання, а ніжна і пухка тканина швидко прийде в непридатність.
  • Барвники, що використовуються при виготовленні комплекту, повинні бути стійкими до дії гарячої води і не мати в своєму складі компонентів, що викликають алергію.

Постільна білизна, що відповідає перерахованим вище вимогам, прослужить довгий термін і буде радувати свого господаря м’якістю дотику, яскравістю малюнка і чистотою.

Поради щодо вибору білизни

Перше, на що звертає увагу покупець, який вирішив придбати комплект постільної білизни – забарвлення і розміри, і тільки після цього визначає якість виробу. Щоб не помилитися з вибором і придбати дійсно якісний текстиль, треба врахувати багато чинників.

упаковочка

Упаковочка будь-якого товару говорить про рівень виробника. Комплект постільних речей – не виняток. Чим дорожче і респектабельно виглядає упаковочка, тим вище якість її вмісту.

Краще вибирати текстиль в щільній картонній коробці, який без пошкоджень перенесе будь-яке транспортування, що не намокне і не забрудниться.

етикетка

На упаковочці має бути присутня добре приклеєна і чітко видрукувана етикетка. Виробники текстилю, який не відповідає стандартним вимогам, часто уникають розголосу назви своєї фірми і контактних даних, що має неодмінно насторожити покупця.

Зазвичай з етикетки можна дізнатися наступну інформацію:

  • найменування виробника, адреса, контактні телефони;
  • склад матеріалу, з якого виготовлений текстиль;
  • перелік виробів, що входять в набір, і їх розміри;
  • правила догляду.

Виробник якісних постільних речей завжди дорожить репутацією і не приховує свого «обличчя».