Як вибрати рекламні банери

1-23-2019

Как выбрать рекламные баннеры
Виготовлення рекламних банерів, як і дизайн рекламного банера – широко затребувані послуги. З розвитком реклами в Барнаулі, сформувався попит на недорогу рекламу. але при цьому міцну і досить довговічні.
Також хочемо вам порекомендувати рекламні банери АМС Принт
Так з’явилася широкоформатний друк сольвентними чорнилом на білому ламинированном і литому банері. І відразу ж стала найбільш поширеною і популярною послугою у зовнішній рекламі. Технології розвивалися, з’явилися різновиди банерів, з різними характеристиками та властивостями.
Макет банера для друку необхідний у форматі CDR або TIF. Узгодимо його з Вами і негайно приступимо до виготовлення банера.
За наданим макету банер друкується, надалі проводиться монтаж. На фото: змонтований на центральному фасаді Палацу культури.
Малі навантаження: мобільні стенди, рол апп стенди, прес воллы. Банерні конструкції на невеликий період експлуатації, без зміни місця монтажу.
Середні навантаження: Натяг на рамну конструкцію, але площі не більше 25 м2.
Великі навантаження: банерні конструкції на рамі більше 25 м2, банерні розтяжки, конструкції з вітровими навантаженнями.
Щоб отримати індивідуальну знижку, зверніться до менеджерів компанії . Так само Ви можете замовити безкоштовну кольоропробу. Використовуючи технологію міцної клеєння, можна виготовити банер необмеженого розміру. Його міцність невелика, як і вага. Тому ці зображення рекомендуємо використовувати при малих навантаженнях. Такий банер використовують у невеликих розмірах, рекламних площинах для рол ап (roll up) стенди, прес волл (press wall) стенд та інших банерних стендах. досить міцний – можна змонтувати на раму, розташовану впритул до стіни будівлі. ) Для великих банерних конструкцій (площею від 25 квадратних метрів і більш). Технологія його виготовлення принципово відрізняється від ламінованих банерів, литий банер дорожче у виготовленні, тому дорожче. За багаторічну практику виготовлення і монтажу реклами напрацьований величезний досвід. Рекомендуємо його використовувати повною мірою. Так наприклад, на відкритих ділянках місцевості, в рекламних конструкціях великих розмірів, особливо у всіх випадках, де рекламні конструкції відчувають сильне вітрове вплив, рекомендуємо використовувати тільки розраховані на такі навантаження банерні тканини.
Роздрібна ціна друк банера на полегшеній банерній тканині – 140 рублів за квадратний метр. Який банер використовувати у вашому замовленні, щоб він прослужив вам довгі місяці, ефективно залучав покупців, вам завжди порекомендують менеджери відділу продажів рекламно – виробничої компанії .
Або скористайтесь формою зворотнього зв’язку.