Як вибрати шини для автомобіля.

9-25-2018

Як вибрати шини для автомобіля.

Деякі автовласники, незважаючи на те, що чимало часу проводять за кермом свого автомобіля, не знають, як правильно вибрати автомобільні шини. У першу чергу вам потрібно визначитися з сезонністю: всесезонні, зимові, літні. Кожна з цих категорій має свої особливості, які необхідно враховувати при покупці. Зимові шини спеціально розроблені для надійного зчеплення автомобіля при їзді по снігу або льоду. Такі покришки відрізняються особливим малюнком протектора, що забезпечує ефективне відведення снігу із зони плями контакту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі такого типа.
Зимові шини мають підвищені зчіпні властивості, однак використовувати їх у теплу пору просто не раціонально. Їх знос при високих температурах різко збільшується, тому доцільніше встановлювати у такий період шосейні шини, які призначені для руху по сухому або мокрому дорожньому покриттю (вони не призначені для їзди по снігу або льоду). Літні шини забезпечують хороше зчеплення з дорогою і перешкоджає акваплануванню.
Така гума розрахована на високі температурні навантаження. Всесезонні шини можна використовувати в будь-який час року. Але для суворих зим така гума не підходить – шини твердіють і ведуть себе як літні. Якщо ви не знаєте, яку гуму краще купити на авто, не полінуйтеся проконсультуватися з фахівцем. Після того, як ви визначилися з сезонністю, вибирайте типорозмір покришок. Для одного транспортного засобу може підійти кілька типорозмірів, однак варто враховувати при їх виборі рекомендації заводу – виготовлювача.