Як вибрати спортивне харчування.

9-20-2018

Як вибрати спортивне харчування.

В основі спортивного харчування лежать розробки і наукові дослідження фахівців в галузі фізіології та дієтології. Спортивне харчування – це надійний фундамент спортивних досягнень. Для повноцінного живлення будь-якого спортсмена необхідно велику кількість білків. Білок можна отримати зі звичайних продуктів, але при цьому необхідно вживати висококалорійну і важко засвоюється їжу у величезних кількостях. Вживаючи звичайну їжу, дуже важко контролювати і вираховувати надходження в організм поживних речовин. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі bodyfactor.com.ua.
А в протеїнові добавки міститься близько 90% білка. Середня порція харчової добавки рівносильна потрійного обсягом прийому їжі з натуральних продуктів. Чим дорожчий продукт і популярнішим фірма, що її представляє, тим жорсткіший контроль якості. Якісним може бути і дешеве спортивне харчування. Прийнятна вартість досягається завдяки використанню високоефективних технологій і автоматизації виробництва.
У виробництві використовується тільки натуральна сировина. Застосування такої технології підвищує біологічну цінність добавки і не збільшує її калорійність. Спортивні добавки можуть використовуватися в різних цілях, а комплекс мінералів і вітамінів підійде не тільки спортсменам. Гейнер – це білково – вуглеводна суміш, що містить вуглеводи різної складності з різними глікемічним індексом. Також гейнер містить ненасичені жири, вітаміни, мінерали та травні ензими.