Як вибрати тротуарну плитку

4-30-2018

Величезний асортимент тротуарної плитки, представленої на вітчизняному ринку, остаточно заплутав вас? Не знаєте, як відрізнити браковану продукцію? В такому разі ми дамо вам кілька основних рекомендацій по вибору тротуарної плитки.
Сьогодні дана продукція користується величезною популярністю серед всіх варіантів мощення поверхонь. Тротуарною плиткою викладають паркові доріжки, площі, громадські зупинки, стоянки для автомобілів, територію біля торгово-розважальних центрів, офісів, магазинів, прибудинкову територію і багато іншого. Рекомендую купити тротуарная плитка

Саме тому першим ділом вам варто визначитися з тим, що саме ви хочете замостити. Якщо це буде пішохідна зона, то цілком достатньо придбати плитку товщиною 25-35 міліметрів. А ось для автомобіля слід вибирати продукцію від 45 до 65 мм.

Яке має бути якість тротуарної плитки
Помилково вважати, що поверхня повинна бути ідеально дзеркальної або глянсовою. З чим це пов’язано? Справа в тому, що деякі виробники, щоб досягти цього ефекту, додають до складу більше води або ж шкідливих домішок. Такі добавки хоч і роблять зовнішній вигляд тротуарної плитки естетично привабливою, але зате істотно погіршують її експлуатаційні характеристики (міцність, надійність і довговічність).

Щоб зрозуміти якісна плитка чи ні, вам досить легко постукати однією плиткою з іншого. Якщо ви почуєте дзвінкий звук, то це свідчення хорошої якості. А ось глухий – порушення технологічних процесів.

Що стосується самого кольору, сильно тьмяним або яскравим він не повинен бути. Добросовісний виробник, щоб не нашкодити своїй репутації, застосовує якісний дорогий пігмент. Якщо ж таких барвників сильно багато, то все це негативно позначається на якості продукції. Не купуйте і тротуарну плитку з пошаровим фарбуванням. Така економія бетону призведе до його розшарування в подальшому.

Структура тротуарної плитки повинна бути однорідною. Тріщин, великих пір або ж пустот не допускається. Якщо ви на торці плитки виявили «бульбашки», то сміливо можете відставляти в бік такий продукт.

Звертайте увагу на так званий ефект «вертольота». Плитка може бути увігнутою або опуклою. Перевірити це дуже легко. Досить покласти її на рівну поверхню.

Останнім критерієм вибору є ціна. Якщо вона сильно занижена, мовляв, у нас акція, то про високий як тут мови бути не може.