Як вибрати якісне вино.

2-9-2018

Як вибрати якісне вино.
Червоне вино — мабуть, один з найбільш відомих і улюблених в усьому світі алкогольних напоїв. Його популярність постійно зростає. Почасти це пов’язано з престижністю і естетикою його вживання, частково з тим, що червоне вино — чи не єдиний алкоголь, який корисний для здоров’я (в розумних кількостях). Зайшовши в магазин за пляшкою червоного, легко розгубитися: асортимент вин неймовірно великий і різноманітний. Як не помилитися і вибрати якісний напій? На що потрібно орієнтуватися при покупці? Розглянемо основні моменти, яким потрібно приділити увагу при виборі червоного вина. Якщо є можливість, купуйте вино в спеціалізованому алкогольному магазині. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://winery-khareba.com.ua/.
Як правило, туди вино поставляється безпосередньо від виробника. Крім того, значно ширший асортимент, і є можливість отримати консультацію кваліфікованого продавця. Відмовтеся від купівлі вина в коробці. Такі вина зазвичай більш низької якості, їх термін зберігання — близько року. За рахунок картонної упаковки вино окислюється і поступово втрачає свій смак і властивості. Не набагато краще вина в пляшках з пластиковими кришками: це також молоді вина, розраховані на вживання протягом 1-2 років. Саме якісне вино розливають у пляшки з темного скла з корковою пробкою. Така пробка дозволяє провину дихати, завдяки чому воно втрачає надто терпкий смак, стає більш гармонійним.
Зараз досить поширені пляшки з синтетичної пробкою. Не лякайтеся: це спеціальний матеріал еластомер, він також дозволяє провину дихати, а використовують його виробники в цілях економії. Єдиний нюанс — термін зберігання вина, закупоренного синтетичної пробкою, не перевищує 5 років. Звичайно, не варто впадати в крайність і купувати найдешевше вино в магазині. Якщо ціна за пляшку менше 3 євро, краще відмовитися від сумнівної покупки. Дуже дорогі вина вартістю в кілька сотень євро залиште експертам: тільки їм під силу вловити найтонші відтінки смаку і аромату такого вина.