Як вибрати заробіток в інтернеті

1-13-2019

Как выбрать заработок в интернете
Як вибрати движок для сайту.
Токож хочемо вам порекомендувати заработок интернете без вложений
Не будучи досвідченим сайтостроителем, Ви вирішили створити свій перший сайт на базі вже готовому движку CMS «системи управління вмістом сайту». На перший погляд все ніби просто, але постає одне резонне питання – . Адже їх багато, а коли асортимент широкий, в ньому досить просто загубитися. Отже, для початку непогано б вирішити, чи готові Ви купити версію популярної платній cms або Ви хочете на цьому заощадити, вибравши одну з безкоштовних cms. І чи правда, що за якість і зручність доводиться дорого платити. Серед платних cms сміливо можна виділити такі системи управління вмістом сайту, як 1С – Бітрікс і NetCat. По – перше, комерційні cms — це престижно, і саме на їх основі будуються серйозні проекти з хорошим бюджетом.
По – друге, купуючи cms, ви платите, в тому числі й за труди уважною тех. підтримки, і за своєчасні оновлення – загалом, за хороший сервіс. Головний недолік платних cms – це висока ціна. Притому кругленьку суму так само можна викласти не тільки за саму систему, але і за розробку специфічного модуля, який не входить в стандартний комплект. Некомерційні системи, не дивлячись на те, що вони абсолютно безкоштовні, не так погані, як може здатися на перший погляд. Joomla, Drupal, WordPress та інші безкоштовні cms движки з відкритим вихідним кодом – це універсальний будівельний матеріал. На основі якого початківець веб-майстер з умілими руками і «світлої» головою здатний створити такий проект, який не поступиться за якістю проекту, створеного на базі однієї з комерційних cms.
Хтось може сказати, що при безкоштовному продукті немає потужної технічної підтримки.
Але є у безкоштовних cms і один великий недолік. Щоб створити на їх основі серйозний проект, доведеться докласти чимало праці: де – то додумувати, десь доробляти. У той час як на основі комерційної системи ви реалізуєте свій проект швидко і без зайвих праць. У кінцевому підсумку вибір cms залежить від того, якого роду проект ви створюєте. Якщо Ви хочете побудувати комерційний проект в інтернеті за допомогою якого будете заробляти гроші в мережі, то для цього цілком достатньо безкоштовного CMS движка типу WordPress.
Схожі статті: Що таке «движок» сайту .
Кого може зацікавити інформація в соцмережах.
Як створити свій блог і заробляти на ньому.
Як заробити на редагування фотографій.
Що потрібно, щоб стати успішним копірайтером.