Як виконати просування сайту.

9-25-2018

Як виконати просування сайту.

Створення сайту завершено, і Ви відразу бажаєте бачити його в ТОП – ах пошукових систем. Просування сайту – як комплексний, так і просування в Яндексі та інших пошукових системах – найчастіше тривалий трудомісткий процес. Перші 2 – 3 тижні сайт, швидше за все, взагалі ще не буде проіндексований Яндексом (Google зазвичай реагує швидше). Потім, вважається (але не доведено), що нові сайти Яндекс тримає в “пісочниці” і не показує їх у видачі на високих позиціях. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать баннера.
Тому, в цьому випадку, якщо Ви звертаєтеся до фахівців, вони зазвичай не гарантують просування сайту швидше ніж через 3 – 4 місяці (в кращому випадку). Для просування нового сайту не варто в перший же місяць після створення сайту і розміщення в мережі закуповувати на біржах сотні/ тисячі (залежить від бюджету) посилань. Неприродним зростанням посилальної маси Ви можете тільки погіршити становище сайту. • Відразу ж додайте сайт в пошукові системи (проінформуйте їх про новому сайті) – у кожної пошукової системи є відповідні посилання. • Проведіть РУЧНУ реєстрацію в каталогах сайтів Вашого регіону.
Додайте сайт до загальнонаціональні каталоги сайтів. (так званий прогін по каталогах). Яндекс Метрика, Google Analytics, сервіси вебмайстрів Яндекс і Google допоможуть Вам аналізувати статистику і помилки Вашого сайту. Перевірте, до правильного чи регіону віднесено Ваш сайт Яндексом (можна подивитися за допомогою сервісу Яндекс Вебмастер) • Сподіваємося, що семантичне ядро (список основних ключових слів) Вашого сайту Вами було складено насамперед і використано при розробці сайту і наповнення матеріалами.