Як вилікувати псоріаз.

10-4-2018

Як вилікувати псоріаз.

Псоріаз – це хронічна хвороба шкіри не інфекційного походження, симптомами якої є сильно полущені білі або червоні висипання. – регресивна, при якій симптоми затихають, хвороба як би “впадає в сплячку” до чергового загострення. Основними причинами псоріазу є спадкова схильність (у 60% хворих їх батьки страждали цим же недугою) і ослаблення імунітету. На жаль, лікарі констатують, що останнім часом хвороба різко “помолодшала”. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі крем от псориаза.
Псоріаз нині страждає до 5% підлітків і до 7 – 8% дітей молодшого віку. Іноді реєструються випадки захворювання цією хворобою навіть у дітей у віці до 1 року. Найсумніше – те, що часто батьки не вважають за потрібне звертатися за допомогою до лікарів, і намагаючись вилікувати дитину самостійно, запускають хворобу. Поширеною помилкою є те, що самолікування або лікування народними засобами може привести до одужання.
Запущена форма псоріазу може призвести до ураження суглобів, а потім і до інвалідності. Ні народне, ні косметичний засіб цю недугу подолати не може. Тому при найменшій підозрі на псоріаз необхідно звернутися до лікаря. Наявність у обох батьків псоріазу має насторожити їх і змусити регулярно контролювати шкірні покриви дитини. Якщо обидва батьки хоч раз у житті мали псоріаз, то ризик того, що дитина успадкує цю хворобу, досягає 75%.