Як замінити екран телефону.

2-27-2018

Як замінити екран телефону.
На сьогоднішній день ремонт екрану телефону – одна з найбільш затребуваних послуг в спеціалізованих сервісах. А все тому, що дисплей є самою уразливою частиною будь-якого гаджета, адже виготовляється зі скла. І не важливо, яким воно буде: розпеченим або gorilla glass. Всі скла розбиваються, адже планшети і телефони, ніби підкоряючись «законом бутерброда», в основному падають екраном вниз. Тріщини на верхньому склі із збереженням працездатності сенсора – це найбільш поширений випадок такої поломки. При цьому зображення на дисплеї відображається без битих пікселів і плям, а пристрій реагує на дотик. Незважаючи на це, швидше за все знадобиться повна заміна екрану на планшеті, оскільки всі його деталі, в основному виробляються єдиним модулем. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі экран для телефона купить.
Попадання всередину води. Характерною ознакою цього є поява розлучень і плям. Для їх усунення проводиться перепакування складної системи розсіюють світло плівок. Це можна зробити не на кожному планшеті. І тоді неминуча заміна екрану «Lenovo», «Samsung» та ін. Заміна тачскріна Аѕиѕ може знадобитися, якщо через вологи підгнивають ланцюга підсвічування. Якщо у них просто згоріла котушка або вийшов з ладу інвертор напруги, заміна екрану Аѕиѕ може і не бути обов’язковою. У таких ситуаціях ремонту потребує материнська плата, але для з’ясування точної причини поломки потрібно діагностика.
Більшість сучасних дисплеїв влаштовані так, що матриця, тачскрін і скло є одним блоком. Тому заміна екрану Samsung і багатьох інших планшетів – тільки модульна. Та варто враховувати, що ця особливість збільшує вартість ремонту. Замінити лише скло або тачскрін можна далеко не на всіх планшетах. Скільки коштує заміна екрану для вашої моделі пристрою, можна дізнатися заздалегідь у сервісному центрі. Ціна залежить від марки і моделі пристрою. В комп’ютерному центрі «Сприяння» виконується заміна тачскріна Lenovo, Samsung, Аѕиѕ, Sony Хрегіа і інших брендів.