Як замінити скло в автомобілі.

2-9-2018

Як замінити скло в автомобілі.
У нас Ви зможете вибрати відповідне скло стандарт-, бізнес -, або преміум-класу і відразу встановити його. Для стекол преміум-класу діє розширена гарантія: повторна заміна протягом 24 місяців на аналогічне скло проводиться безкоштовно. Швидко і добре. Оригінальне скло. Зустріли з посмішкою, дали рекомендації, відповіли на запитання. Подзвонили мені звідти протягом 30 хвилин після заяви про страховий випадок. Уточнили яке скло, сказали зателефонують, коли замовлене скло прийде. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі автостекла.
Через 3 дні мені зателефонували і повідомили, що скло прийшло, і запропонували записатися на заміну. У результаті через тиждень після звернення мені поставили скло. Воно було оригінальне. Поки минуло кілька днів, але проблем зі склом не спостерігається. Гарантію дали на роботи — 3 роки. Призначили час установки на неділю до 18:00. Все встановили за годину, професійно і якісно. Також пропилососили весь мій салон, з причини залишилися дрібних стекол зіпсованого скла, що було дуже приємно.
Все чітко, а головне якісно і в строк. Був у них 06.08.2014 о 10.30. Співробітники дуже ввічливі, уважні, все пояснили, показали. Буду рекомендувати знайомим. P. S. Так тримати. Хлопці молодці, зробили все супер, професійно, ввічливо обслужили. Скло самі запропонували оглянути на наявність дефектів, 3-роки гарантії на установку. Мене Все влаштувало по відношенню до клієнта, жодного разу не пошкодував, що міняв лобове не ОД. Всім хлопцям величезне спасибі.