ЯК ЗРОБИТИ ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ ДРУЖИНІ, ЩОБ ДОСТАВИТИ МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

7-24-2018

Класичне масування включає розтирання, натискання, розминання руками різних ділянок тіла. Еротичний або інтимний масаж доповнюється ніжними погладжуваннями всім тілом партнера і поцілунками. Ця техніка прийшла до нас зі Сходу. Так, наприклад, в Китаї контролювали тривалість статевого акту за допомогою стимуляції певних точок, а в Індії збуджуючі дотику супроводжувалися нанесенням ароматичних масел. Масаж дружині на дому – це приємний сюрприз від чоловіка, який хоче зміцнити емоційний контакт і пробудити сексуальну енергію жінки. Інтимний характер ласк доставить партнерці фізичне та емоційне задоволення. Погладжування різних частин тіла допоможуть краще визначити ерогенні зони. Інтимний масаж на дому не має чітких правил, головне – допомогти дружині розслабитися, переключити увагу від буденних проблем і розбудити чуттєвість. Рекомендую вибрати еротичний масаж

ЯК ЗРОБИТИ ЖІНЦІ МАСАЖ? Щоб задуманий еротичний сюрприз був приємним і збудливим, необхідно створити відповідну обстановку. Для цього знадобиться: приглушене світло, ароматичні свічки, приємна музика. Поверхня, на яку потрібно укласти дружину, не повинна бути м’якою. У кімнаті має бути тепло, адже під час масажу партнери оголені, а процедура триває від півгодини до години. Обов’язковою умовою є нанесення масла або спеціального крему на руки чоловіка і тіло жінки. Якщо ви впевнені в ароматичних переваги партнерки, сміливо використовуйте масло з її улюбленим ароматом. Поширені варіанти для створення інтимної обстановки: жасмин, іланг-іланг, ваніль, апельсин, пачулі. Сприяє розслабленню тепла ванна, можна почати еротичний масаж саме з неї. Перед торканнями обов’язково розігрівають руки і змащують їх кремом. Це зробить шкіру долонь більш м’якою, пальці ніжно ковзати по тілу коханої. Ефірні масла володіють потужним впливом на психологічний стан жінки. Вони змушують повністю розслабитися або, навпаки, пробуджує сексуальне бажання.

Але якщо ваша партнерка схильна до алергії, скористайтесь гіпоалергенним лосьйоном. Тіло жінки повно загадок, роблячи еротичний масаж, необхідно стежити за її реакцією, це дозволить виявити нові ерогенні зони.

СЕКСУАЛЬНИЙ МАСАЖ ДЛЯ ДРУЖИНИ: ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ Починати процедуру слід з кінцівок – ніг або кистей. Для цього покладіть свою кохану на живіт. Щоб дружині було зручно, покладіть їй під ноги валик з рушника. М’якими рухами розминайте кожен пальчик, ступню і ділянка між пальцями.

На ступнях знаходиться безліч нервових закінчень, їх стимулювання доставить масу задоволення партнерці. Від погладжувань переходять до розминці ребром долоні або фалангами пальців. З кистями рук ходіть за такою ж схемою – спочатку ніжні погладжування, потім більш інтенсивне розминання. Від ступень повільно просувайтеся до литок, стегон і сідниць. Рухи виконуються подушечками пальців або всією долонею. Додати інтимності дозволять дотику губами і мовою. Еротичний масаж сідниць або стегон по інтенсивності фізичного впливу істотно відрізняється від процедури з пензлями або стопами. Ці місця менш чутливі, тому їх можна пощипувати і злегка поплескувати. Внутрішня частина стегна дуже чутлива до дотиків.

Енергійне вплив змусить партнерку збудитися, але її слід заспокоїти ніжними погладжуваннями. Особливість еротичного масажу полягає в поступовому наростанні стимулюючого впливу, яке закінчиться пристрасним сексом. Приступаючи до впливу на спину, пам’ятайте, що між лопаток розташована ерогенна зона, якій слід приділити особливу увагу.

Еротичний масаж відбувається в різному темпі. Від інтенсивності дій залежить їх ефект – ніжні повільні погладжування розслаблюють партнерку, а швидкі – стимулюють. В цей інтимний момент зведіть розмови до мінімуму, а краще мовчіть. Говорити за вас будуть руки, висловлюючи любов мовою ніжних погладжувань і дотиків. Не залиште без масажу шию і плечі. Ця ділянка відчуває напругу і скутість після трудового дня. Натиски і розтирання допоможуть дівчині розслабитися, зняти втому.

Жінка навряд чи зважиться на сеанс еротичного масажу в салоні, а вдома з коханим чоловіком вона зможе отримати незабутнє задоволення.

МАСАЖ ЖИВОТА І ГРУДЕЙ ДРУЖИНИ
Якщо хочете зробити еротичний масаж грудей і живота особливо приємним, рясно змастіть руки олією. Вплив на живіт має бути особливо делікатним, досить погладити круговими рухами за годинниковою стрілкою зону навколо пупка. Дотики рук доповнюють поцілунками. Далі приділяють увагу талії, проводячи руками вгору і вниз, злегка відтягуючи шкіру. Щоб еротичний масаж не здавався натяком на вульгарність, не варто м’яти жіночу груди або крутити соски. Досить ніжно провести по периметру округлостей, легко пограти з самими чутливими частинами. Не залишайте без уваги шию, адже у багатьох жінок тут розташовані ерогенні зони. Обережні дотики пальців, язика і губ змусять її тремтіти від задоволення. Вуха не менш чутливий орган, їх масажують двома пальцями – великим і вказівним. Ніжно розминають поверхню, особливо мочки.

МАСАЖ ІНТИМНИХ ОРГАНІВ
Діставшись до самого потаємного місця, намагайтеся бути гранично обережним і ніжним; Інтимні частини тіла дуже чутливі, тому торкайтеся розслабленими пальцями, роблячи масаж ніжними, але дражливими рухами; Вплив губ і мови будуть дуже доречні; В процесі масажу відзначайте ділянки, особливо відкликаються на дотик, і обов’язково повертайтеся до них; Якщо ви не ставите мету довести жінку до оргазму, то контролюйте інтенсивність ласк; Виконуючи інтимний масаж дружині на дому важливі не тільки теоретичні знання, але і фантазія партнерів. Поради щодо виконання еротичного масажу: Не починайте сеанс інтимного масажу в поганому настрої, краще перенесіть його на більш підходящий день;

Добре зволожуйте шкіру рук і тіло жінки; Уважно спостерігайте за реакцією партнерки, ви можете отримати багато корисної інформації про її ерогенних зонах; Ніколи не сідайте на жінку, розташовуйтеся збоку або над головою, в залежності від масажованого ділянки тіла; Одне з правил еротичного масажу – не відривати руки від тіла. Підготуйте все необхідне в межах досяжності. Щоб не довелося вставати і відходити від дружини, порушуючи сталу зв’язок