Як зробити прибирання професійно

4-8-2018

Прибирання – важливий процес, який зобов’язаний відбуватися у кожному домі регулярно. Чистота надає не тільки естетичне задоволення людині, але і зберігає його здоров’я. Проводячи прибирання, господині старанно вичищають найпотаємніші кутки квартири, але все ж є місця, про які ми часто забуваємо. Рекомендую http://bleck.kiev.ua

1. Плоскі поверхні. Мова йде не про столах, тумбах і комодах, а про таких місцях як стіни (їм господині приділяють мало уваги, вичищаючи їх тільки під час генерального прибирання), шафи, особливо високі.

2. Дверні ручки. Одне з найбільш забруднених місць не тільки в квартирі, але і в будь-якому приміщенні. Щодня на них залишається велика кількість мікробів (особливо якщо ця дверна ручка від вхідних дверей в будинок або туалет).

3. Вимикачі світла. Тут повторюється та ж історія, що і з дверними ручками. Тільки їх ми, швидше за все, використовуємо частіше.

4. Ванна кімната. Ванна кімната – ідеальне місце для розмноження бактерій. В основному воно обходиться миттям підлоги, протирання пилу на більш або менш видатних поверхнях і іноді очищенням ванни. Але мікроби там збираються в буквальному сенсі скрізь: на шлангу душа, крана, їх насадки, адже їм господині навряд чи щодня приділяють свою увагу, а саме там ідеальне середовище для бактерій; шторка: якщо ви бачите якісь темні розводи та плями на ній, то це ні що інше як поява бактерій, вони люблять це місце, так як саме там завжди тепло і завжди волого; мочалки, губки, щітки, якщо їх ретельно не промивати і не просушувати після кожного застосування, можна сміливо сказати, що ви самостійно заражаєте себе шкідливими мікробами і бактеріями.

5. Комп’ютерна миша, клавіатура. Ці об’єкти взагалі вислизають з поля нашого зору під час прибирання, хоча за роботою на ноутбуці багато люблять пити чай з чим-небудь смачним, після чого вся клавіатура виявляється в дрібних крихтах.

6. Обробна дошка. Особливо якщо вона дерев’яна. Вона вбирає все, як губка не може при найменших зусиллях вичавити все назад, тому вона є прекрасним середовищем для хвороботворних бактерій.

7. Пульти. Телевізор дивимося ми, наші гості, пульт часто валяється всюди, де тільки можна і не можна абсолютно бесхозно. І, звичайно, ні про яку санітарії і мови йти не може, коли за переглядом кіно поруч ще з десяток тисяч бактерій.