Як зробити сайт і успішно монетизувати його.

8-6-2017


Отже, як зробити сайт і для чого він потрібен? Особистий сайт\блог — це:

по-перше, майданчик з якого Ви можете заявити про себе всьому світу.
по-друге, фундамент для Вашого заробітку в інтернеті. Спочатку хочу вам запропонувати веб разработка від проффесіоналів.

Варіантів для заробітку на власному сайті, кілька:

Заробіток на контекстній рекламі (Яндекс-Директ, Google Adsense, Бігун, Директ-Адверт і т. д…)
Заробіток на розміщенні статей і посилань
Заробіток на партнерських програмах
Почнемо з того, як зробити сайт.
В першу чергу, визначитеся з вибором домену (ім’я сайту) і хостинга (місце розташування сайту в інтернеті) для його розміщення в інтернеті.

Якщо Ви хочете просто заявити про себе, створити свою особисту сторінку без подальшої її монетизації, то Вам для того, щоб зробити сайт, достатньо буде і безкоштовного варіанту хостингу. Це такі онлайн-конструктори сайтів, як — Яндекс-Народ (http://narod.yandex.ru/), Юкоз (http://www.ucoz.ru/), Лів-журнал (http://www.livejournal.com/) і т. д.

Можна, звичайно, зробити сайт і монетизувати його на livejournal або ucoz, але на платному акаунті і якщо у Вашого блогу — хороша відвідуваність. Але створювати блог саме для монетизації на livejournal і ucoz — не рекомендую, так як в будь-який момент, адміністрація livejournal і ucoz, може прикрити Ваш блог без пояснення причин (має на це повне право…) і Ви втратите майданчик для заробітку.

Тому, в принципі, найкращий варіант це — придбання платного домену та хостингу. Тим більше, це не так вже і дорого. Домен имясайта.ги обійдеться Вам від 99р. до 500р. за рік, хостинг — 1500-2000р. за рік. При цьому, Ви будете повноправним власником Вашого сайту.

Перед покупкою домену, цілком логічно буде припустити — необхідність вибору ніші для Вашого сайту, так як, ім’я сайту — повинно бути пов’язане з його вмістом.

Якщо Ви спочатку створюєте сайт з метою його монетизації, рекомендую скористатися сервісом аналізу ключових слів http://wordstat.yandex.ru і вибирати популярні по відвідуваності ніші. Також, можете скористатися подібним сервісом від компанії Google Adwords для визначення вартості ключових слів в тій чи іншій ніші. Для цього Вам потрібно буде створити акаунт в Google Adwords. Найбільш грошові ніші це — Фінанси, Нерухомість, Здоров’я…

Якщо, Ви створюєте сайт, для того щоб заявити про себе світові, ділитися з відвідувачами своїми знаннями та думками, то в цьому випадку все набагато простіше і правильніше. Сайт повинен бути, в першу чергу — корисним для людей і по-друге — для гаманця. Тоді у Вас і відвідуваність буде гарна, і зрозуміло, заробіток, що залежить від цієї самої відвідуваності…

При виборі хостинг-провайдера, заздалегідь вивчіть відгуки про його роботу, щоб потім, не морочитися з перенесенням сайту до іншого хостинг-провайдера. Зробити це можна елементарно через пошуковик. Набираєте в тому ж Яндексі «назва хостингу+відгуки».

Визначившись з хостингом, вибираєте CMS для свого сайту\блогу. CMS це — Content Manager System. Або по-російськи: система управління контентом (для сайту). Іноді CMS називають «движком».

Їх досить багато, але найбільш популярні, безкоштовні — Joomla та WordPress. Свій перший сайт KamPC-Help.ru я робив на Joomla, Book-SDL.com на WordPress. Джумла більш складна в освоєнні, ніж Вордпресс. Тому, я рекомендую Вам, саме WordPress для створення власного Бізнес-блогу.

Отже, питання про те — як зробити сайт, ми вирішили і тепер, зрозуміло, руки сверблять, скоріше почати на ньому заробляти:) Але не поспішайте… Поспішиш — людей насмішиш… В першу чергу, Вам потрібно буде визначитися, яким чином Ви будете заробляти на сайті. Варіанти заробітку я вказав на початку статті.

При цьому, є певні нюанси… Якщо банери партнерських програм Ви можете встановити на свій сайт — відразу після його створення, то блоки контекстної реклами, відразу я Вам ставити — не рекомендую. Так як це дуже погано відіб’ється на рейтингу та індексації Вашого блогу в пошукових системах. Тому, для початку треба наповнити Ваш блог корисним і якісним контентом (матеріалом), за яким, люди будуть знаходити його в пошукових системах.

Для хорошої розкрутки блогу в пошукових системах (саме звідти буде — основний і безкоштовний приплив відвідувачів) Вам треба буде писати по 3-5 статей на свій блог в тиждень, протягом перших 3-х місяців. Тільки потім можна буде «розслабитися» і додавати на сайт — по 1 статті в тиждень. Писати статті Ви можете самі, також можете замовляти їх у фрілансерів. Вартість однієї статті на біржах фріланса, в середньому — 1-3$ за 1000 знаків. Тобто, 5 статей в тиждень = 60 статей за 3 місяці = 180$. В принципі, якщо у Вас немає великого бажання або таланту, щось писати, але хочеться монетизувати свій сайт, то Ви цілком можете скористатися таким варіантом…

Коли Ваш сайт буде наповнений корисним контентом і проіндексований в Яндекс і Google, Ви можете розмістити на ньому блоки з Контекстною рекламою. І якщо в Google Adsense, мій сайт KamPC-Help.ru – пройшов модерацію без проблем, то в Яндекс-Директ його не пропустили, незважаючи на достатню за їх умовами, відвідуваність (від 300 чол. на добу). При зверненні до їх супорт, я отримав відповідь: «Ваш сайт — не відповідає вимогам Яндекс-Директ». Більш конкретно вони відповісти не змогли. Тому, на заробіток в Яндекс-Директ я «забив» і з успіхом користуюся Google Adsense.

Також, після наповнення сайту та його індексації, у Вас з’являється хороша можливість заробляти з допомогою посилальних бірж, шляхом розміщення чужих посилань у статтях на сайті. Але підходити до цього варіанту слід з обережністю, так як велика кількість посилань на статті, може негативно позначитися на її індексації, аж до вильоту з пошуковиків… Бажану кількість посилань — не більше 3-х в статті.

Ну і нарешті, партнерки… Для заробітку шляхом розміщення на сайті — банерів Партнерських програм, Вам потрібно визначитися з вибором Партнерок. Для реклами інфо-продуктів можу порекомендувати Вам онлайн-сервіс JustClick. Для вибору партнерок переходьте за посиланням – JustClick, прокручуєте сторінку в самий низ і клікаєте на фразу — «Рейтинг магазинів». Відкриється сторінка з докладним переліком і описом Партнерських програм. Далі все просто реєструєте акаунт у даному сервісі, перейдіть в каталог партнерок і вибираєте. Вибравши і додавши партнерку в свій аккаунт, копіюєте рекламні матеріали (банер наприклад) з Вашої партнерської посиланням і розміщуєте на своєму сайті. Зрозуміло, заробіток на Партнерських програмах буде, більш-менш нормальним тільки тоді, коли і відвідуваність Вашого сайту стане більш-менш нормальної…

До речі, статтю про сервіс JustClick, Ви можете прочитати, перейшовши за посиланням – Як створити онлайн-магазин і партнерку за 2 години!

 

І тут у Вас виникає цілком резонне питання… Все це, звичайно — здорово! Як зробити сайт я тепер знаю… Але як же тоді, в кінці-кінців, швидко і правильно розкрутити свій сайт до гарної відвідуваності?!

В першу чергу, наповнюйте сайт корисним і якісним матеріалом, обов’язково використовуючи в статтях – ключові слова (за яким люди будуть знаходити Ваші статті через пошуковик)! В статті повинно бути не більше 3-5% ключових слів із загальної маси тексту. Інакше, пошуковики можуть викинути Вашу статтю з індексації.

По-друге, обов’язково використовуйте для отримання хорошого напливу відвідувачів і швидкої індексації Ваших статей, сервіс — http://subscribe.ru Це — ідеальний варіант для безкоштовної розкрутки Вашого сайту! Ви можете, не тільки розміщувати на даному сервісі анонси своїх статей, але і створити в ньому — свою групу. Наприклад, як моя група — «Корисні, Безкоштовні Програми і Відеоуроки»

Як це зробив я, Ви можете дізнатися з 6-го Бонусу «Стратегія Успіху в 3D-форматі!», прикладеного до мого 3D-курсом «Онлайн-Бізнес в 3D-форматі!»

Також, як зробити сайт швидко, ефективно і правильно для заробітку в Онлайні, Ви можете дізнатися з відеокурсу Володимира Зубова «Блог для Інфо-Бізнесу за 15 кроків!», купленого мною з правами перепродажу. Курс дуже якісний, загалом – рекомендую!

Тепер Ви знаєте, як зробити сайт і успішно монетизувати його…