Які мультики краще показувати дітям.

4-2-2018

Які мультики краще показувати дітям.
На сьогоднішній день вибір мультфільмів величезний. Батькам, які підбирають мультики для своїх 5 літніх дітей, варто звертати особливу увагу на якість мультфільму, так і на його утримання. На жаль, не вся дитяча анімація виконана в належній якості – дуже часто зустрічаються брутальний візуальне оформлення і неякісний звуковий ряд. Такі мультфільми потрібно однозначно виключити з перегляду. Також мультики, крім своєї розвивальної складової, повинні бути добрими і прищеплювати правильні життєві цінності. Персонажі повинні бути хорошими, але не позбавлені недоліків. Така анімація буде корисна дитині, вона буде давати дитині нові знання, вчити чого-небудь. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі смотреть советские мультфильмы.
У мультфільмі Маша – неслухняна і задириста дівчина, яка докучає всім звірятками в лісі. Але її хуліганства здаються цілком доречними і смішними. Після перегляду мультика діти часто хочуть бути схожим на героїню мультфільму, так само вередують і не слухаються. До того ж візуальний ряд мультфільму надмірно яскравий і занадто швидко для психіки 5летнего дитини мелькає картинкою. Таку анімацію знімають в основному в США, але і радянський мультфільм «Ну, постривай» можна віднести до цієї категорії. Подібні мультики веселять дітей, але нескінченні перегони один за одним головних персонажів, їх протистояння і бійки не навчають співчуття і добра, а навпаки приховано пропагують – як весело і смішно, коли комусь віддавили ногу або хвіст або вирвали жмут вовни.
Самі по собі такі мультфільми можуть бути досить непоганими – з хорошою візуалізацією і озвученням, але поділ статевою ознакою (для хлопчиків – персонажі машинки, будівельники, паровозики; для дівчаток – феї, принцеси, полунички і т. д.), на думку психологів, сприяє передчасного розділення на «свої угруповання», а дитині 5-ти років важливо спілкуватися з однолітками обох статей. Існує чимало дитячої анімації, яка вчить дітей-дошкільнят лаятися і обзиватися.