Интрестные місця в Івано-Франківську.

8-31-2018

Интрестные місця в Івано-Франківську.

Одним з таких міст є Івано – Франківськ. Свіже чисте гірське повітря, доброзичлива атмосфера та привітність місцевих жителів — це все те, чим може похвалитися місто. Однак клімат тут вологий і сирий, тому навіть влітку може бути досить холодно. В Івано – Франківську дуже багато цікавих місць, в яких варто побувати. В центрі Івано – Франківська височить прекрасний архітектурна будівля в еклектичному стилі молочного кольору з позолоченим шпилем, висота якого сягає кількох десятків метрів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://viasat.ua/ua/partners/sputnikovoe-tv-ivano-frankivsk.
Це одна з найвищих точок Івано – Франківська, на яку, щоб піднятися, треба подолати 166 ступенів. Це міська ратуша, звідки місто видно, як на долоні. Одне з цікавих і пізнавальних місць розташоване на третьому поверсі прямо всередині міської ратуші. Тут представлена велика колекція історичних цінностей. Це і зброя давніх часів, такого як ятаган або турецька шабля.
Різні по висоті і формі керамічні глечики гуцульщини мають однакові по колірній гамі орнаменти. Вони виконані в зелених, жовтих і коричневих тонах. Відразу навпроти міської ратуші привертає до себе увагу химерна споруда у вигляді страусиного яйця. Ця досить унікальна композиція, виконана з бетону, є нічим іншим, як фонтаном. Існує безліч жартівливих легенд про цю скульптуру, але одна з них дає пояснення, що яйце — уособлення нового життя.