З чого почати ремонт у квартирі.

4-23-2018

З чого почати ремонт у квартирі.
Перед тим, як почати ремонт квартири, його потрібно розділити на кілька етапів. Це потрібно для того, щоб заощадити ваш час і гроші, краще побачити всі нерівності на підлогах, стінах і стелях і точніше обчислити кількість необхідного матеріалу. Зрештою так буде швидше. Як правило, зверху над дошками знаходиться фанера або ДСП, прибиті на дрібні цвяхи. Фанеру прибирають выдергой, може знадобитися стамеска і молоток для того, щоб підчепити край. Після того, як фанера прибрана, дивляться, як прибиті дошки до лагам. Лаги розташовуються приблизно через 1 метр.Щоб не розкривати кожну дошку, можна лобзиком (або ін. електроінструментом ) пропиляти дошки посередині між лаг (товщина дошки як правило 2-2.5 см, і вона вільно пропилюють) паралельно лагів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт квартир в одессе.
Таким способом підлога піднімається шматками, і його легше винести з квартири. Якщо так зробити не вдається, тоді отдирается кожна дошка. Після того, як дошки і лаги прибрані, прибираємо сміття, який скупчився під підлогою. Якщо підлога бетонна, то просто забирається все, що зверху (лінолеум тощо), групуються виступаючі місця, прибирають різні нашарування і т. п. Стіни зачищають також до підстави. Шпалери віддирають, якщо під ними шпаклівка, її також зчищають до штукатурки або бетону. Прискорити процес дозволяє також змочування шпалер і шпаклівки водою.В цей же час виробляють знесення перегородок, стін і тому подібні роботи.
Перед тим, як зноситься стіна, з неї перфоратором выштрабливают всі дроти, розетки, вимикачі, якщо вони потрібні; в іншому випадку — проводи заздалегідь відключають від електрики і прибирають. Якщо усередині стіни потрібно зробити отвір, то спочатку зазначають межі отвору, після чого перфоратором і буром (звичайно діаметром на 8 -12) висвердлюють отвори по цих кордонів. Спосіб поганий тим, що без протигазу або намордника в квартирі неможливо буде знаходитися. Якщо стіни бетонні, і їх товщина не перевищує 7 см, тоді без відбійника не обійтися.