Як вибрати відео карту

6-7-2019

Как выбрать видео карту
Ваша система не буде підтримувати їх. Просто виберіть в ціновому діапазоні до 90 доларів і вона буде відповідати вашому комп’ютеру. Також хочемо вам порекомендувати https://zeto.ua

Кожна серія відеокарт розроблена під певний слот материнської плати. Тому перш ніж вибрати відеокарту перевірте її, на сумісність з материнською платою. До речі, щоб спростити вибір відеокарти можете подивитися таблицю сумісності. Як дізнатися які відеокарти сумісні з вашою материнською платою. Простими словами відеокарти можна розділити на два типу, для простої графіки і для ігор. Якщо ваш комп’ютер не підтримує складну графіку, то ви не зможете грати в нові ігри. Це єдина умова, чому багато встановлюють нові відеокарти, тільки перед покупкою обов’язково переконайтеся, що ваш комп’ютер буде її підтримувати. Якщо ви збираєтеся купити нову відеокарту, то насамперед зверніть увагу на материнську плату.

Визначення сумісності відеокарти з материнською платою, завдання не складна. Вам просто необхідно визначити чи має материнська плата слот PCIe x16 (PCI Express) чи ні. От рис нижче, щоб показати вам, як він виглядає для PCI Express x16: Щоб знайти цей роз’єм, відкрийте корпус комп’ютера і подивіться на материнську плату. Також можете перейти на сайт виробника вашої материнської плати, якщо не хочете відкривати корпус комп’ютера і дізнатися там, подивившись опис. ;Якщо знайдете потрібний слот — добре, якщо ні — доведеться купити нову материнську плату, перш ніж купувати відюху. Після знаходження гнізда PCI x16 вам потрібно визначити ще дві речі: сумісність з PCI Express і споживана потужність.

Сумісність відеокарти з материнською платою. Дуже добре, якщо ви маєте на материнській платі слот PCIe x16, але вам також потрібно з’ясувати, який це тип. Перший – 0 який є другим поколінням і 0 — третього покоління. b };Якщо на материнці маєте вхід PCI Express x16 0, то і графічну карту оберіть відповідну. Якщо немає ні першого ні другого, то запустити 0 карти не зможете. Ви мгновено скоротіть половину продуктивності. Щоб перевірити сумісність, точніше визначити параметри поточної GPU, скористайтесь безкоштовною утилітою — TechPowerUp GPU – Z. Також перевірте специфікацію вашої карти, щоб дізнатися, яке напруги блоку живлення їй необхідно і чи він може впоратися.