Nikon представляє нову дзеркальну фотокамеру D7000

373

Компанія Nikon представила цифрову дзеркальну фотокамеру D7000.


Nikon D7000

Фотокамера D7000 має ряд нових особливостей, що забезпечують високу якість зображення. Серед них – нещодавно розроблена компанією Nikon КМОП-матриця формату DX з ефективним числом пікселів 16,2 млн. Нова система обробки зображень EXPEED 2 забезпечує більш високу якість зображення, відрізняється більш високою швидкістю обробки, безліччю функцій і більшою потужністю. Фотокамери D7000 збільшена чутливість ISO (100-6400 з можливістю розширення до 25 600).

Використовуваний в фотокамери D7000 яскравий видошукач з пентапризмою зі скла забезпечує майже 100-відсоткове покриття кадру і 0,94-кратне збільшення, дозволяє максимально точно бачити будь-яку сцену і виконувати фокусування. Він завжди готовий до роботи при витримці 1/8000 с і протестований протягом 150 000 циклів роботи. Більш того, фотокамера захищена верхній і задній кришками з магнієвого сплаву і має міцне ущільнення, що запобігає потраплянню пилу і вологи.

Подвійні гнізда для карт пам’яті SD дозволяють збільшувати обсяг зберігання і надають свободу управління знімками і відеозаписами.

У фотокамері Nikon D7000 використовується новітня система АФ з 39 точками фокусування, в тому числі 9 хрестоподібними датчиками, розташованими у центрі. Це дозволяє отримати максимально різкий фокус незалежно від того, в якій точці кадру знаходиться об’єкт. З новим 2016-піксельною датчиком RGB для виміру експозиції від компанії Nikon, який підвищує ефективність роботи системи розпізнавання сюжетів, а також можливістю безперервної високошвидкісної зйомки з частотою 6 кадрів в секунду фотограф може бути упевнений у якості зображень.

Фотокамеру Nikon D7000 також оснастили спеціальним універсальним батарейним блоком MB-D11 (купується окремо), який дозволяє без переривання роботи переключати джерело живлення, використовуючи вбудовану батарею, вести вертикальну зйомку і ще більше стабілізує корпус при використанні довгого телеоб’єктиву.

Фотокамера Nikon D7000 має прямий доступ до кнопки відеозйомки, що спрощує зйомку епізодів у форматі Full HD (1080p). У режимі безперервної слідкуючої АФ виконується безперервне фокусування під час відеозйомки, виконуваної зі стисненням MPEG4 AVC/H. 264. Можна записувати звук, підключаючи стереомікрофон до спеціального гнізда. Завдяки цьому якість зображення підвищується, а використання функції D-відео стає більш зручним.

Вбудовані в фотокамеру Nikon D7000 функції редагування відеороликів надають свободу вибору початкової і кінцевої точки відзнятого епізоду і перемикання на вибрані кадри для створення фотографій без допомоги комп’ютера – це дозволяє легко і швидко редагувати і показувати фільми.

Компанія Nikon є також новий спалах Speedlight SB-700, що відрізняється широкими можливостями і разом з тим простотою використання. Спалах SB-700 забезпечує значно краще висвітлення, ніж вбудована. Асортимент аксесуарів Nikon поповнився також батарейним блоком MB-D11, який дозволяє без переривання роботи перемикати харчування і включає елементи управління для вертикальної зйомки. Фотокамера Nikon D7000 сумісна з пристроєм GPS (глобальної системи позиціонування) GP-1, який записує інформацію про місцезнаходження в файл зображення. Фотокамера підтримує різноманітні об’єктиви NIKKOR.