Olympus представив компактну модель SP-610UZ з 22х зумом

430

Olympus представив нову модель серії SP SP-610UZ. Незважаючи на компактний розмір, модель оснащена об’єктивом Olympus з 22х зумом (28-616 мм).


Olympus SP-610UZ

Нова модель SP-610UZ приховує у своєму компактному корпусі багатий функціонал плюс підтримку технології Eye-Fi (для автоматичної передачі знімків на сайт або на ПК), спеціальну кнопку для зйомки HD-відео і вісім «Чарівних фільтрів», включаючи нові фільтри «Акварель» та «Зоряний». Більшість фільтрів доступні як при фото-, так і при відеозйомці – вперше в цій категорії камер. Функція зйомки 3D відкриє новий вимір для пейзажної та макро зйомки.

Olympus SP-610UZ
Olympus SP-610UZ

Графічний процесор Olympus TruePic III+, дозвіл 14 мегапікселів і «Подвійна стабілізація зображення» забезпечують точну передачу кольору і низький рівень шуму. А такі функції, як «Панорама в камері», «Визначення тварин», «Поліпшене визначення осіб» і «Слідкуючий автофокус» полегшують отримання якісних знімків і відеороликів. Зображення можна дивитися на 3-дюймовому РК-дисплеї.

Olympus SP-610UZ
Olympus SP-610UZ

Серед привабливих функцій цієї камери – вбудована спалах, вбудоване керівництво користувача, [ib], Фото серфінг і підтримка карт пам’яті SD.

Модель SP-610UZ надійде в продаж у лютому 2011.