Samsung представив новий телефон S5620 Monte

627

Samsung Electronics оголосив про запуск моделі Samsung Monte (S5620), нового тачскрін-телефону c великими можливостями роботи в соціальних мережах.


Samsung Monte

Samsung S5620 виконаний в глянсовому корпусі і оснащений безліччю мультимедійних функцій. У телефоні поєднується чорна і помаранчева забарвлення корпусу, також він має інтуїтивний користувальницький інтерфейс TouchWiz 2.0 Plus.

Новий телефон Samsung забезпечує розширені можливості для роботи з соціальними мережами, пропонуючи просунутим інтернет-користувачам широкий вибір передвстановлених додатків для роботи з багатьма відомими сервісами, включаючи Facebook і MySpace. А укупі з віджетами від Twitter і Bebo Widgets, а також мультимессенжером uTalk новий телефон надає можливість спілкуватися з друзями, рідними та колегами у реальному часі. Крім того, завдяки вбудованому в Samsung Monte акселерометру, який автоматично перевертає зображення на дисплеї при повороті пристрою, користувачі зможуть скористатися інтернет-серфінгом.

Samsung Monte
Samsung Monte

Samsung Monte оснащений вбудованим GPS-приймачем з підтримкою Google Latitude. Функція гео-теггинга дозволить користувачам відзначити на карті свої фотографії, щоб вони змогли поділитися враженнями про подорожі з друзями. Серед інших комунікативних функцій варто відзначити можливість підключення по Wi-Fi і функцію Exchange ActiveSync, завдяки якій можна синхронізувати особисту інформацію з акаунтами Outlook або Google Sync.

Samsung Monte
Samsung Monte

Маючи характеристики пристрою преміум-класу, нова модель Samsung відрізняється 3-дюймовим WQVGA рідкокристалічним дисплеєм із співвідношенням сторін 16:9 і 3,2-мегапіксельною камерою з додатковими режимами: Smile Shot, панорамна зйомка і Face Detection. Крім того, Monte оснащений службою пошуку музичних композицій Find Music, дозволяє завантажити музику безпосередньо на телефон, а також функціями розумною блокування Smart Unlock і функцією зума одним пальцем.

На російському ринку Samsung S5620 очікується в березні цього року за орієнтовною роздрібною ціною 11 тис. рублів.