Highscreen 605: рідер з 6-дюймовим дисплеєм

3134

Компанія «Вобіс Комп’ютер» оголосила про початок продажів електронного рідера Highscreen 605. Новинка володіє стандартним для більшості пристроїв такого типу 6-дюймовим дисплеєм на базі технології E-Ink (електронні чорнила») третього покоління, музичним плеєром та підтримкою 16 форматів електронних документів.


Highscreen 605

Вартість рідера в салонах рітейлерів становить 6,5 тис. рублів.

На відміну від деяких популярних рідерів, в Highscreen 605 встановлений дисплей на базі електронного чорнила (E-Ink) не другого, а третього покоління (Vizplex). Екран має світлішу підкладку; крім того, у нього вище контрастність зображення більш комфортно для очей при читанні під джерелом світла. Інші параметри дисплея Highscreen 605 типові для сучасних пристроїв: матриця може відображати до 16 градацій сірого кольору, роздільна здатність – 600 на 800 пікселів при діагоналі 6 дюймів.

Highscreen 605 підтримує 16 форматів електронних документів: PDF, CHM, EPUB, TXT, HTM, HTML, RTF, PDB, DJVU, DJV, iw44, iw4, FB2, PRC, MOBI і TCR. Рідер дозволяє робити закладки під час читання; є функція запам’ятовування останнього місця читання. Highscreen 605 також може виступати монохромного фоторамкою: підтримуються графічні формати JPEG, PNG, TIF, GIF і BMP.

Для навігації по інтерфейсу і перегортання сторінок у Highscreen 605 передбачені дві групи елементів: дві кнопки в нижній частині лицьової панелі і 12 клавіш у правій частині корпусу.

Об’єм вбудованої пам’яті – 2 Гб. Є слот для карт MMC/SD/SDHC, музичний плеєр (MP3) і стандартний 3,5-міліметрове гніздо для підключення навушників. Апаратна основа рідера — процесор Samsung з частотою 400 МГц, операційна система Linux 2.6.