Новий GPS-навігатор Treelogic TL-4305BG

384

Компанія Treelogic представила новий GPS-навігатор Treelogic TL-4305BG. Новинка виділяється стильним глянцевим дизайном, досить яскравим дисплеєм діагоналлю 4,3 дюйма і підтримкою пробок.


GPS-навігатор Treelogic TL-4305BG

Treelogic TL-4305BG підтримує широкий набір мультимедійних функцій: програвання музичних композицій, перегляд фотографій і відео, підтримка електронних книг і вбудовані ігри. При товщині всього 13 мм і вазі в 136 грам TL-4305BG легко поміщається навіть в невеликий кишеню і може використовуватися не тільки в автомобілі, але і на прогулянці. Стандартний роз’єм 3,5 мм mini-jack) дає можливість підключити навушники і використовувати навігатор у якості медіаплеєра, а вбудований акумулятор збільшеної ємності забезпечує роботу пристрою протягом більше 5 годин.

Основною особливістю автомобільного навігатора Treelogic TL-4305BG є вбудований Bluetooth-модуль, що дозволяє використовувати пристрій якість телефонної гарнітури hands-free. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи вбудований мікрофон і функцію автоматичної відповіді, імпортувати телефонну книгу з мобільного телефону, набрати потрібний номер прямо з навігатора, отримувати SMS-повідомлення, зберігати історію дзвінків. У моделі Treelogic TL-4305BG також додано можливість бездротового з’єднання з мобільним телефоном для отримання інформації про пробки і виходу в інтернет (за допомогою Bluetooth DUN).

Крім того, новинка оснащена потужним процесором Mediatek 3351, працюючим на частоті 468 МГц, і високочутливим 66-канальним GPS-приймачем. Точність позиціонування при оптимальних умовах прийому сигналу від супутників становить менше 3 м, проте навіть при несприятливих умовах вона не перевищить 10 м.

Treelogic TL-4305BG комплектується навігаційними системами останнього покоління – Навітел Навігатор 3, CityGuide 3.3 або Автоспутник 3.2. У комплекті йдуть новітні карти більше 200 міст Росії. Картографічне ПЗ повністю русифіковане і локалізовано. Адресний пошук ведеться з точністю до корпусу будинку. Карти мають красиву графіку і зрозумілий інтерфейс, випускаються регулярні безкоштовні оновлення. Всі програми і карти встановлені і активізовані. Користувачеві досить вставити в навігатор входить в комплект SD-карту.

Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення. А потужний динамік (2 Вт) забезпечить хорошу чутність навіть при наявності сильних зовнішніх шумів. Особливо складні дорожні розв’язки на карті відображаються в тривимірному форматі (3D), що збільшує шанси водія правильно вибрати схему руху. У програмах також реалізовані додаткові навігаційні функції: ідентифікація камер спостереження ДАІ (SPEEDCAM) і можливість завантаження бази корисних об’єктів POI (Points of Interest – АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т. д.).

Крім передвстановленою навігаційною програми і карт, користувач може самостійно додати на SD-карту пристрою до 4-х навігаційних програм, придбаних окремо (Navitel, CityGuide, Автоспутник, iGO, Ozi Explorer тощо) і вибирати, якою програмою користуватися в тому чи іншому регіоні.

У комплекті з кожним пристроєм йде карта пам’яті microSD з адаптером, а також все необхідне в дорозі: адаптер живлення від автомобільного прикурювача, утримувач на лобове скло, навушники, USB-кабель, стилус і зручний чохол для перенесення.

GPS-навігатор Treelogic TL-4305BG вже доступний у продажу. Рекомендована роздрібна ціна пристрою становить 5 тис. рублів.