Prology випустила мультимедійний центр з сенсорним управлінням DVS-1120

439

Prology представила автомобільний мультимедійний центр з сенсорним управлінням Prology DVS-1120.
У повністю знімну, що відкидається передню панель цього мультимедійного центру вбудований кольоровий широкоформатний РК-монітор з діагоналлю 76 міліметрів, працює в системах кольоровості PAL і NTSC.


Prology DVS-1120

Prology DVS-1120 підтримує формати DVD, CD, MPEG4, JPEG і MP3. Завдяки підтримки файлової системи Giga MP3 цей ресивер здатний програвати до тисячі композицій з одного DVD диска. Щілинний дископрийомник розташований за передньою панеллю.

Крім дисків головний пристрій здатний зчитувати інформацію з SD-карти, слот для якої також знаходиться за передньою панеллю. Крім SD роз’єм Prology DVS-1120 забезпечений інтерфейсом USB, так що тепер улюблені пісні, відео або фотографії Ви зможете прослухати або переглянути і з самої звичайної флешки. Поруч зі слотом для запам’ятовуючих пристроїв USB розташований аудіо/відео вхід Mini-Jack. C його допомогою Ви зможете підключити додаткове зовнішнє джерело аудіо чи відео, наприклад, MP3-плеєр.

Крім універсального входу на передній панелі в мультимедійному центрі передбачено 4-канальний лінійний аудіовихід і лінійний вихід на сабвуфер. Вихідна потужність Prology DVS-112 досить велика – 4х55 Вт. Для камери заднього огляду передбачений спеціальний лінійний відеовхід.

Prology DVS-1120 має вбудований високошвидкісний цифровий PLL-тюнер з пам’яттю на 18 радіостанцій і системою виведення на екран додаткової інформації RDS-EON, (наприклад назва радіостанції, прогноз погоди тощо).