У Росії стартують продажі Volkswagen Amarok

446

Компанія Volkswagen оголосила про старт продажів в Росії Amarok, пікапа вантажопідйомністю до 1 т.


Amarok

Автомобіль буде офіційно представлений російській публіці на Московському Міжнародному Автосалоні з 25 серпня по 5 вересня 2010 р. і відразу стане доступний для замовлення у офіційних дилерів марки в трьох розширених комплектаціях, спеціально підібраних з урахуванням вимог російських покупців. Стартова ціна Amarok у розширеній російської комплектації Basis складе 990 000 рублів.

Amarok
Amarok

Навіть у базовій комплектації для Росії Amarok оснащений усіма необхідними сучасними системами безпеки і комфорту, які включають в себе подушки безпеки, ABS, ESP+, асистенти руху на підйомі і спуску, повний електропакет, фірмові кліматичні та акустичні установки. А розширені комплектації Trendline і Highline пропонують покупцям ще більше стандартного устаткування, що підвищує комфорт і вигідно підкреслює ефектну зовнішність Amarok.

Amarok оснащується потужними і економічними турбодизельними двигунами нового покоління з системою безпосереднього вприскування палива Common Rail: дволітровим biTDI потужністю 120 кВт (163 к. с.) і дволітровим TDI потужністю 90 кВт (122 к. с.).

163-сильний мотор витрачає всього 7,9 л дизельного палива на 100 км в змішаному циклі (Amarok 4×2), а «компактний» 122-сильний TDI – 7,5 л палива на 100 км. Завдяки економічному середній витраті палива запас ходу збільшується до 1000 км на одній заправці, а рівень шкідливих викидів в атмосферу знижується до рекордно низького показника – менше 200 г/км.

У момент старту продажів Amarok в Росії буде доступний з механічною 6-ступінчастою КПП, а пізніше і з автоматичною коробкою передач.

На російському ринку пікап буде спочатку представлений у чотирьохдверної версії з подвійною кабіною, а вже на початку 2011 року – і у дводверному виконанні з одинарною кабіною.