Samsung представив фотокамеру NX11 зі змінним обєктивом

426

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск Samsung NX11 — нової моделі лінійки фотокамер серії NX.


Samsung NX11

Samsung NX11 являє собою вдосконалену модель NX10, що підтримує нові об’єктиви з технологією i-Function. Фотокамера NX11 буде доступний в наступних комплектаціях: з 18 – 55 мм об’єктивом, з 20 мм пенкейк-об’єктивом i-Function і 20 – 50мм зум-об’єктивом i-Function.

Samsung NX11
Samsung NX11

Об’єктиви з технологією i-Function забезпечують зручну настройку параметрів зйомки. Зазвичай під час зйомки фотограф тримає камеру однією рукою, а другою притримує об’єктив. Нова система i-Function дає користувачеві можливість однією рукою змінювати параметри зйомки, натиснувши спеціальну кнопку на об’єктиві. Тепер можна прямо під час зйомки легко і швидко змінювати параметри витримки і діафрагми, експозицію, баланс білого і ISO, використовуючи кнопку i-Function і фокусировочное кільце.

Samsung NX11
Samsung NX11

На додаток до цього, Samsung NX11 забезпечений режимом пріоритету об’єктива, що спрощує пошук оптимальних налаштувань для кожного типу об’єктива.

Samsung NX11
Samsung NX11

Режим панорами дозволяє робити панорамні фотографії одним натисненням кнопки. Інноваційний алгоритм автоматично поєднає між собою серію знімків в одне зображення. Як і модель NX10, NX11 використовує світлочутливу матрицю APS-C. Матриця APS-C більше, ніж Micro 4/3, що забезпечує кращу якість зображення.

Крім вбудованої флеш-пам’яті і електронного видошукача VGA (640х480 пікселів), фотокамера NX11 оснащена 3-дюймовим AMOLED-дисплеєм. Використання технології AMOLED дозволяє користувачеві добре бачити зображення практично під будь-яким кутом і при будь-якому освітленні, в тому числі при сонячному світлі. З покращеною системою відтворення кольору можна отримувати більш живі та яскраві зображення. Samsung NX11 здатний записувати HD 720р відео, а APS-C матриця дозволяє знімати відео з невеликою глибиною різкості і розтушовувати відеоролика з чітким зображенням у фокусі і другорядним другим планом.