Samsung ST700, PL170 і PL120: нові цифрові камери в лінійці 2View

448

Компанія Samsung Electronics в рамках міжнародної виставки CES 2011 в Лас-Вегасі представляє три нові моделі цифрових камер з лінійки 2View. Представлені моделі – ST700, PL170 і PL120 забезпечені двома дисплеями, на лицьовій і задній стороні корпусу, а також низкою спеціальних програм для автопортретів і творчих знімків.


Samsung ST700

Модель ST700 оснащена 1,8-дюймовим фронтальним дисплеєм, найбільшим з коли-небудь застосовувалися в лінійці. Це конструктивне рішення надає користувачам набагато більше можливостей при зйомці автопортретів або групових знімків, т. к. великий екран забезпечує кращу видимість композиції майбутнього знімка. 1,8-дюймовий фронтальний екран у моделі ST700 доповнює широкоформатний основний екран з діагоналлю 3 дюйми. Сенсорний екран на задній панелі відрізняється чіткою картинкою і оптимізованим управлінням завдяки новому фірмовому інтерфейсу Smart Access UI.

Samsung ST700
Samsung ST700

Камера забезпечена 16,1-мегапіксельну світлочутливою матрицею і 26-мм ширококутним об’єктивом з 5х зумом.

З новими камерами Samsung PL170 і PL120 з лінійки 2View любителі і професіонали також зможуть знімати автопортрети, оцінюючи майбутній знімок на фронтальному дисплеї. Нові камери оснащені яскравими 1,5-дюймовими фронтальними дисплеями, а також фірмовою технологією Easy Self Shot, якою оснащена і старша модель ST700. Технологія Easy Self Shot дозволяє відключити основний екран при зйомці автопортретів для забезпечення приватності і особистого комфорту. Висока якість знімків у нових камерах досягається за рахунок потужної 14,1-мегапіксельною світлочутливої матриці.

Представлені камери забезпечені різними режимами і технологіями, помітно полегшують процес зйомки. Так, наприклад, флагманська камера ST700 має спеціальний дитячий режим, який задіює веселу анімацію на фронтальному дисплеї, для отримання хороших сімейних кадрів. Набір фільтрів Smart 2,0 додасть нові фарби в процес зйомки. Такі просунуті ефекти, як «м’який фокус», «кіноплівка», «напівтонові растр» або більш звичні «риб’яче око» і «ескіз», дозволять зробити ваші фотографії або відео більш креативними і запам’ятовуються. Нові моделі також мають набір спеціальних рамок для створення листівок і плакатів.

Фірмовий інтерфейс Smart Access (UI) дозволяє в кілька торкань вибрати необхідний режим або функцію. Samsung застосувала свій досвід у розробці смартфонів і створила легкий і інтуїтивно зрозуміле меню, засноване на іконках і піктограмах.

Всі три моделі оснащені функцією запису HD-відео, що дає можливість відобразити будь-важливий момент не тільки в знімках, але і в якісних відеороликах. Крім того, моделі ST700 і PL170 мають спеціальний цифровий вихід HDMI, за допомогою якого користувачі зможуть транслювати відео або знімки безпосередньо на екран телевізора високої чіткості.