Samsung представив тачфон Star II

357

Samsung Electronics представив новий тачфон Samsung Star II. Модель стала наступником Samsung Star, проданого більш ніж 30-мільйонним тиражем по всьому світу.


Samsung Star II

Розробляючи модель Star II, компанія зробила акцент на спілкуванні та соціальних сервісах. Фірмовий сервіс Social Hub інтегрує контакти з записної книжки з контактами з соціальних мереж, чатів, інтернет-пейджерів та інших месенджерів. В результаті користувачі зможуть постійно бути на зв’язку, а гнучкість сервісу дає можливість вибирати спосіб спілкування з будь-яким з своїх співрозмовників, будь то електронна пошта, ICQ або SMS. Користувальницький сенсорний інтерфейс має широкі можливості для персоналізації, що забезпечує максимально зручний і інтуїтивне управління.

Samsung Star II
Samsung Star II

Samsung Star II оснащений передвстановленими додатками, призначеними спеціально під конкретну мережу. Так, наприклад, тачфон має додатки для Facebook, Twitter, GTalk і деяких інших месенджерів. Додатки розкривають повний функціонал інтернет-сервісу, оптимізують під екран тачфона управління різними функціями і дозволяють економити трафік.

Samsung Star II
Samsung Star II

Третя версія призначеного для користувача інтерфейсу TouchWiz від Samsung відрізняється логічним інтуїтивним управлінням і широкими можливостями для налаштування. Інтерфейс повністю настроюється домашній екран і спеціальний док для віджетів, що дозволяє користувачам персоналізувати меню у відповідності із власними уподобаннями. Віждети можуть інформувати власника про погоду, останні новини, особистих події і справах або просто надавати доступ до будь-яких опцій.

QuickType, розроблена компанією T9 Trace, пропонує швидкий і простий спосіб введення тексту. Користувач може безупинно проводити пальцем по клавіатурі тачфона, а інтелектуальна технологія визначить, яке слово вводиться в даний момент. QuickType забезпечує у декілька разів більш швидке введення тексту у порівнянні з традиційним натисканням віртуальних клавіш.

Samsung Star II дозволяє робити знімки на вбудовану 3,2-мегапіксельну камеру, які потім можна переглядати на 3-дюймовий WQVGA екрані. Підключившись до мережі за допомогою Wi-Fi, користувачі зможуть поділитися знімками зі своїми друзями.