Thrustmaster представив рульову систему для PlayStation3

380

Thrustmaster представив рульову систему T500 RS з педальним блоком, розроблену спеціально для Gran Turismo 5.


Thrustmaster T500 RS

Перше, що помітять гравці, — це вага системи. Маса керма становить 4,6 кг, педального блоку — 7,3 кг. Крім того, в очі відразу впадає повсюдне застосування металу: для підрульових пелюсток перемикання передач, металевих перемичок (30 см в діаметрі) і педального блоку.

Thrustmaster T500 RS
Thrustmaster T500 RS

Секвентальные важелі довжиною 17 см розміщені на базі, і для перемикання передач не треба відриватися від керма. Кут повороту керма становить 1080 градусів. При цьому кількість оборотів можна налаштувати за допомогою моторизованого стопора і вибрати оптимальний кут в залежності від типу траси і керованої машини.

Thrustmaster T500 RS
Thrustmaster T500 RS

Відстань між металевими педалями і їх висота піддаються регулюванню, можливий вибір з двох положень у відповідності з особистими перевагами: стиль F1 — «в підлозі», або стиль GT — піднесений стан. Особливу увагу було приділено конструкції педалі гальма з посиленим регульованим опором і знімним наполегливою модулем. Така педаль допоможе геймерам здійснювати гальмування практично з хірургічною точністю.

Завершує портрет педального блоку металева рифлена підставка для ніг. 3 педалі — це не тільки елемент реалістичності, але і заділ для появи окремого важеля перемикання передач, вихід якого запланований компанією Thrustmaster на найближчі місяці.

У T500 RS потужний, швидкий і надійний механізм силової зворотного зв’язку, реалізований на базі промислового мотора (3000 об./хв, 65 Вт, 150 мНм). Незважаючи на велику силу, вбудована система з двома ременями забезпечує плавність роботи без раптового повернення.

В системі T500 RS застосовується технологія, розроблена для самого передового джойстика HOTAS WARTHOG — H. E. A. R. T HallEffect AccuRate Technology на базі магнітних датчиків вбудована в механізм рульового управління. Результатом є виняткова точність із 16-бітовим дозволом і 65536 значень на осі повороту.

Рульова система T500 RS надійде в продаж у США і Європі 5 січня, в Японії — 25 січня. Рекомендована роздрібна ціна складе 500 євро.