Як наростити м’язи.

10-29-2018

Як наростити м’язи.

Мається на увазі поліпшення зовнішнього вигляду і пропорцій людини, тобто якщо раніше людина мала худими руками, невиразними плечима і випадаючим животом з великою талією, то після рекомпозіціі він повинен продемонструвати підтягнутий живіт, сильні плечі і значні руки. Однак надлишок повинен бути помірним. Занадто велика кількість калорій просто переработается в жир. Крім того, у цьому питанні важливу роль відіграє генетика людини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить тестостерон ципионат.
Крім цього, важливу роль відіграє силовий стимул на тренуваннях. Натуральний атлет без застосування допінгу повинен ставати сильнішими в рамках 6 – 8 повторень. Головна умова схуднення за рахунок жиру – дефіцит калорій, не добовий і не тижневий, а стабільний протягом декількох місяців. Такий процес завжди притаманний схудненню, і від величини дефіциту залежить його активність. Звід таких процесів називається анаболизмом.
Анаболічну дію – відновлення, компенсацію і суперкомпенсация ресурсів або тканин людини. Процес схуднення – це руйнування, розпад, витрата жирних кислот, тканин та інших нутрієнтів. Катаболічні процеси руйнують, а анаболічні відновлюють. Кожну хвилину ваші клітини руйнуються і відновлюються. Однак завжди переважає тільки один процес. Дефіцит калорій гарантовано веде до домінування катаболічних процесів. Поєднати ці два процеси складно. Це все одно що їхати назад і вперед одночасно.