В Швейцарії представили гібридний суперкар Ferrari

520

Компанія Toyota розсекретила прототип гібридного автомобіля, який побудований на базі суперкара 599 GTB Fiorano, оснащеного 620-сильним дванадцятициліндровим бензиновим двигуном об’ємом шість літрів. Новинка отримала назву HY-KERS і була представлена широкій публіці на що проходить в Женеві моторшоу.


Гібридний суперкар Ferrari

Гібридний прототип Ferrari отримав 100-сильний електромотор, що знаходиться в районі задньої осі, і плоскі літій-іонні акумулятори (товщина батарей становить всього 20 міліметрів, а їх маса дорівнює 40 кілограмів), які розташовані під підлогою. Електродвигун є частиною системи рекуперації кінетичної енергії (аналог “формульного” KERS) і може короткочасно підвищувати потужність силової установки.

Крім того, новинка отримала систему «стоп-старт» і семиступінчасту роботизовану коробку передач з двома зчепленнями. Прототип може проїхати на електротязі приблизно 4,8 км

За даними компанії Ferrari, з нуля до 200 кілометрів на годину гібридний суперкар 599 GTB Fiorano здатний розігнатися на чотири десятих секунди швидше, ніж серійний автомобіль – за 7,5 секунди, повідомляє Auto.lenta.ru.