Як вибрати підсилювач стільникового зв’язку

11-23-2020

комплект для усиления мобильной связи

Як вибрати для будинку підсилювач стільникового зв’язку

Якість мобільного інтернету може сильно відрізнятися в залежності від обраного оператора і зони покриття базовими станціями. Найчастіше всі проблеми можна вирішити шляхом простої заміни sim-карти. Але таке просте рішення підійде тільки жителям міст. У разі, заміського будинку або дачі необхідно посилити сигнал від базової станції. Виникає закономірне питання-який підсилювач стільникового зв’язку вибрати. Також хочемо вам порекомендувати https://555tv.com.ua/product-category/oborudovaniye-dlya-usileniya-mobilnoy-svyazi/komplekt-dlya-usileniya-mobilnoj-svyazi/ підсилювач стільникового зв’язку.

На ринку присутня велика кількість різноманітних пристроїв для посилення сигналу, які значно відрізняються за параметрами.

Як працює підсилювач стільникового зв’язку

Залежно від принципу роботи існує дві основні різновиди пристроїв для поліпшення сигналу – пасивні і активні. Пасивні являють собою звичайну антену, яка направляється в бік найближчої базової вишки. Через спеціальний кабель вона з’єднується з usb-модемом або роутером. За рахунок великої площі поглинання електромагнітних хвиль антена покращує якість зв’язку, але не здатна впорається з перешкодами (наприклад, від ліній електропередач).

Активні комплектуються додатковим пристроєм-репітером, який дозволяє максимально збільшити кратність посилення. Такі комплекти коштують дорожче, але дозволяють забезпечити стабільний інтернет навіть в умовах сильних перешкод або великої відстані до найближчої станції оператора (аж до десятків кілометрів).

До складу деяких комплектів може входити внутрішня антена, яка забезпечує локальне покриття будинку та прибудинкової території посиленим сигналом. Це необов’язкове пристрій, в більшості випадків його функцію може виконувати звичайний роутер.

Види пристроїв підсилюють сигнал 3g / 4g lte

Існує безліч різновидів підсилювачів сигналу стільникового зв’язку який вибрати залежить від особливостей ділянки, на якому прилад буде встановлений. Тобто потрібно враховувати не тільки параметри пристрою, але і рельєф місцевості, джерела перешкод та інші фактори.

Найбільшою популярністю користуються наступні моделі:

  • невеликі внутрішньокімнатні антени. Більшість відноситься до пасивного типу, коефіцієнт посилення рідко перевищує 5-10 дб. Такий пристрій підійде для будинку, розташованого недалеко від зони покриття, або для поліпшення інтернету в підвальному приміщенні.
  • великі зовнішні антени. Вимагають ретельного вибору місця установки, чим вище вона буде закріплена – тим краще. Якщо ви вирішуєте який підсилювач сигналу краще для московської області-такий комплект зможе непогано впоратися з цим завданням.
  • антени з вбудованим репітером і модемом. Це найбільш сучасний і потужний варіант поліпшення якості бездротового інтернету. Такий комплект буде коштувати порівняно дорожче, зате забезпечить вам стабільний доступ до» всесвітньої павутини ” навіть в дуже складних умовах. Відстань в 20-30 км до найближчої вишки не стане перешкодою для подібного типу пристроїв.