LG випустила на ринок телефон Mini

487

LG Electronics представила на ринку телефон LG Mini (GD880). LG Mini (GD880), за даними компанії, самий маленький і самий тонкий мобільний телефон з повністю сенсорним екраном розміром 3,2 дюйма.
Компактний LG Mini (GD880), зроблений з високоякісних матеріалів, що легко поміщається в кишеню сорочки або маленьку сумочку. Передня панель повністю зайнята великим сенсорним екраном розміром 3,2 дюйма формату 16:9, що робить поверхню пристрою дзеркально гладкою. Кнопки на передній панелі відсутні.


LG Mini (GD880)

LG Mini (GD880) підтримує такі функції, як система зв’язку Social Network Connect. Користувач може миттєво під’єднатися до таких популярних соціальних мереж, як Facebook і Twitter за допомогою вбудованих додатків, а функція Social Network Feed забезпечує миттєвий автоматичний вивід на екран інформації про надходження нових повідомлень від друзів і членів сім’ї. Така інформація також з’являється поруч з ім’ям кожного контакту в адресній книзі Social Address Book. Функція Push e-mail дозволяє отримувати листи з поштових скриньок прямо на мобільний телефон.

Крім того, LG Mini (GD880) оснащений 5-мегапіксельною камерою з удосконаленою функцією розпізнавання осіб За допомогою A-GPS можна встановити місце, де була знята фотографія. Чіткі, живі знімки або відео можна завантажувати в різні соціальні мережі бездротовим способом. LG Mini (GD880) також може програвати музику або фільми в декількох популярних форматах і, звичайно ж, оснащений радіоприймачем FM.

У телефоні доступні сервіси Яндекса-Пошук, Погода, Новини, Словники, Телепрограма, а також додатки: Я. Онлайн, Яндекс.Карти і Яндекс.Метро.

У LG Mini (GD880) є модем HSDPA зі швидкістю 7,2 Mbps і Wi-Fi, що забезпечують високошвидкісний Інтернет. Розміри новинки – 102×47,6×10,6 мм, Вага – 99 р.