Як жінці підготуватися до пологів.

1-3-2018

Як жінці підготуватися до пологів.
Пологи – найпрекрасніше в житті жінки подія, своєрідна ініціація, яка виводить нас на інший, новий рівень розвитку і свідомості. Відчуття, що мати відчуває в пологах, можуть і повинні бути запам’ятовуються на все життя, в кращому сенсі цього слова. Однак навколо пологів у сучасному світі дуже багато страхів і стереотипів, з малих років дівчаток вільно чи мимоволі «вчать», що пологи – це страшно, боляче і небезпечно. Тому, підійшовши до пологів, вагітна жінка (особливо первістка), часто відчуває багато тривог і побоювань (і, на жаль, з-за свого настрою, вона часто все це і отримує в пологах). Майбутня мама боїться, що випробує нестерпно сильну біль, переживає за своє життя і життя малюка. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі роды в калифорнии.
Думаю, якщо Ви очікуєте поява малюка на світ, Ви мене розумієте. Але я, як жінка, що пройшла через пологи, можу Вам сказати: цей процес може бути зовсім іншим, ніж нам описують родичі, сусіди і знайомі. Він може бути не таким болючим і зовсім не страшним. Кажуть, що певний відсоток жінок під час пологів взагалі відчувають оргазмічні відчуття. Хочете, щоб у Вас було так само? Хочете перестати боятися самого відповідального події у своєму житті? Вам лише потрібно психологічно підготуватися до пологів і налаштуватися на їх найсприятливіший результат. Для цього не обов’язково йти до психолога.
Є один простий і доступний всім жінкам світу спосіб, який напевно розвіє багато Ваші страхи, пов’язані з пологами. Прочитайте в розумних книгах для розсудливих батьків про стадіях пологів, їх тривалість і тих відчуттях, які жінка може відчувати (а може і не відчувати) під час тієї чи іншої стадії. Коли Ви будете знати «ворога» в обличчя, він перестане здаватися таким страшним, так як Ви будете принаймні розуміти, чого від нього очікувати. По-друге, повірте в те, що природа мудра і досконала, що жіноче тіло знає, як народжувати дитину, що, якщо Ви звільніть свій розум від всіх своїх страхів, тіло зробить всю роботу за Вас.