Де використовується штрих-код.

4-12-2018

Де використовується штрих-код.
Однією з найбільш поширених технологій автоматизованого збору даних автоматичної ідентифікації — АІ) на сьогоднішній день є штрихове кодування. Автоматична ідентифікація здійснює автоматичне розпізнавання, розшифровку, обробку, передачу і запис інформації, більшою частиною, з допомогою нанесення і зчитування інформації, закодованої в штрих-коді. Штрих-коди дозволяють швидко, просто і найголовніше точно зчитувати і передавати інформацію про тих предметах, які потребують простеження і контролі. Етикетки зі штрих-кодами дуже легко приклеюються, практично, до будь-якої поверхні, а також можуть бути нанесені безпосередньо на тюбики, конверти, коробки, пляшки, упаковки, книги, меблі, картки і ще на багато предметів, які потребують ідентифікації. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі регистрация штрих кодов.
Штриховий код складається з прямокутних штрихів і прогалин змінної ширини. Кодування в штрихових кодах відбувається шляхом зміни ширини та розташування штрихів і прогалин, що представляють числа і, в деяких випадках, знаки. При переміщенні світлового джерела через них, фіксуються зміни в кількості відбитого світла, і отримане таким чином зображення перетворюється в алфавітно-цифрові символи, які, власне, і закодовані у вигляді штрихового коду. Отриманий код порівнюється в комп’ютері з вже наявними кодами в базі даних, щоб визначити, якою інформацією він відповідає.
В універсамах, наприклад, ця інформація могла б говорити про вагу або ціною на товар; при перевезеннях можна було б закодувати відправника і місце призначення, інформацію про виріб, як то: номер партії, термін придатності і т. п. Іншими словами, штриховий код — символьний ключ до інформації в базах даних. Єдина інформація, яку він несе, просто ряд цифр та/або символів. Переваги однієї символіки над іншою залежать від конкретного застосування. Природно, світ не стоїть на місці. З допомогою штрих-кодів Вам знадобляться всього 4 працівника і 5 годин роботи.