Porsche привезла до Женеви гібридний суперкар

555

Компанія Porsche напередодні відкриття автосалону в Женеві офіційно представила прототип гібридного середньомоторного суперкара Porsche 918 Spyder.


Porsche 918 Spyder

Porsche 918 Spyder – побудований на базі гоночного спайдера Porsche RS «підключається» гібрид, здатний заряджатися від побутової електромережі. Він оснащений високооборотним атмосферним двигуном V8 (3,4 літра), що розвиває більше 500 кінських сил, і парою електромоторів – по одному на кожній осі – сумарною потужністю 160 квт (218 кінських сил). Трансмісія – семиступінчастий преселективний «робот» PDK. З нуля до ста кілометрів на годину автомобіль розганяється за 3,2 секунди, а його максимальна швидкість досягає 320 км/год.

Автомобіль, кузов якого виготовлений з карбону, важить всього 1,49 тонни і в економічному режимі здатний витрачати не більше трьох літрів палива на сто кілометрів пробігу, викидаючи при цьому всього 70 грамів СО2 на кілометр. Крім того, Porsche 918 Spyder здатний пересуватися виключно на електротязі з максимальною дальністю пробігу до 25 км.

Всього у прототипу чотири режими руху: вже описаний вище електричний, без використання традиційного двигуна внутрішнього згоряння, гібридний – коли керуюча електроніка сама вирішує, коли і як використовувати бензиновий V8 і електродвигуни. Плюс, спортивний режим, в якому велика частина крутного моменту підводиться на задні колеса, а електромотори використовуються для управління вектором тяги, і «гоночний» режим, коли всі силові агрегати працюють з максимальною ефективністю. У цьому режимі водій може використовувати накопичену в батареях енергію для короткочасного збільшення потужності силової установки – наприклад, для обгонів або для більш ефективного розгону.

Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder

Крім цього гібридний суперкар оснащений активними аеродинамічними елементами, начебто висунутих повітрязабірників, отримав знімний кермо і повністю сенсорну центральну консоль, з допомогою якої водій може управляти всіма системами автомобіля, повідомляє Auto.Lenta.ru.