Digma анонсувала ударостійкий навігатор

399

В асортименті Digma з’явився новий компактний позашляховик навігатор, який можна використовувати в поїздках на машині і на мотоциклі, а також під час велосипедних і піших прогулянок. Навігатор виконаний в ударостійкому пило – і вологозахищеному корпусі і має підвищену ємність акумулятора, що дозволяє пристрою працювати без підзарядки до 10 годин.

Новий GPS-навігатор Digma DM351 Allroad має сенсорний екран 3,5 дюйма і виконаний в ударостійкому пило – і вологозахищеному корпусі з класом захисту IPX7.

GPS-навігатор Digma DM351 Allroad з допомогою передвстановленою навігаційною програми визначить поточні координати місця розташування користувача і запропонує оптимальний маршрут до пункту призначення. Голосовий штурман підкаже, коли і куди необхідно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомить актуальну швидкість руху і орієнтовний час прибуття в точку призначення.

В GPS-навігатор Digma DM351 Allroad встановлена навігаційна програма «Навітел Навігатор» з детальним покриттям найбільших міст Росії, України та Білорусі. Карти оновлюються регулярно і доступні для безкоштовного скачування. У пристрої також предустановлена програма «СпортНави», яка виконує функції бортового комп’ютера. Обидві програми можуть працювати одночасно, отримуючи доступ до GPS-даними.

З допомогою «СпортНави» можна отримати шляхову інформацію і проаналізувати її, а також отримати і відобразити інформацію від вбудованих і зовнішніх датчиків, що підтримують стандарт обміну даними ANT+. Корисною функцією стане наявність магнітного компаса і барометричного висотоміра. Також Digma DM351 Allroad вимірює швидкість руху і пройдену відстань.

Підтримка бездротового зв’язку за протоколом Bluetooth дозволяє передавати музику на зовнішні бездротові навушники.