ЭКГ по холтеру

670

Добове моніторування артеріального тиску є поширеним і високоінформативним методом оцінки артеріального тиску для раннього виявлення гіпо – і гирептензии, а також для перегляду ефективності проведеного лікування. Ми пропонуемо экг по холтеру. Дослідження являє собою регулярну реєстрацію артеріального тиску кожні 15 хвилин у дорослих і кожні 30 хвилин у дітей протягом 24 годин.

Холтерівське моніторування ЕКГ один з найбільш поширених об’єктивних і функціональних методів діагностики захворювань серця. Можливості цього методу роблять його дуже необхідним при обстеженні та лікуванні більшості хворих з аритміями. ХМ дозволяє швидко обстежити пацієнта з порушеннями ритму і провідності серця, істотно скоротити час амбулаторного обстеження або перебування хворого в стаціонарі. Однак, основна перевага методу полягає не тільки у швидкості обстеження, а і в його якості. роцедура проведення добового мониториринга артеріального тиску, холтерівського моніторування ЕКГ прості і безпечні, практично не мають протипоказань і не вимагають спеціальної підготовки пацієнта.

Встановлюється прилад протягом 10 хвилин. На плечі накладається манжета для вимірювання тиску або електроди на грудну клітку. Все це під’єднується до портативного записуючого пристрою.