LG випустила телефон S310 в класичному корпусі

493

Компанія LG Electronics представила на російському ринку новий телефон LG S310, виконаний у класичному форм-факторі, з підтримкою найпопулярніших соціальних мереж.


LG S310

У LG S310 тонкий корпус (114,6×48,4×10,5 мм), який підкреслює лаконічний стиль цього телефону. Кнопки швидкого доступу до музичних треків, фотокамери, розкладом і повідомленнями дозволяють оперативно користуватися самими затребуваними функціями. Рельєфні кнопки підійдуть для написання повідомлень наосліп.

Користувальницький інтерфейс LG S310 зручний і простий для управління. Мультимедійні можливості LG S310 пропонують користування самими необхідними функціями. Камера з роздільною здатністю 3 мегапікселя дозволяє робити фото, плеєр інтуїтивно зрозумілий. Також є можливість програвання композицій у випадковому порядку. Підтримка карт micro SD (до 4 Гб) дозволяє завантажити чималу музичну колекцію. В LG S310 встановлені посилання на популярні сайти «Вконтакте», «Однокласники», сервіси Яндекса, а для любителів поповнити музичну колекцію є посилання на сайт LG Music club.

Ціна LG S310 складе близько 5 тис. рублів.