Fly представив музичний моноблок E150

616

Fly представив новий музичний моноблок Fly E150 в металевому корпусі. Телефон вже поступив в салони мобільного зв’язку, його рекомендована ціна становить 4,6 тис. рублів.


Fly E150

Fly E150 – телефон з 2,4-дюймовим сенсорним дисплеєм, що відображає 262 тис. квітів і з підтримкою двох сім-карт в режимі очікування.

За обробку та відтворення звуку відповідає звуковий процесор Yamaha. Аудіо роз’єм 3,5 мм дозволить підключити навушники. Вбудований FM-тюнер володіє функцією запису, тому користувач зможе колекціонувати вподобані радіопередачі і треки. Будь-яку мелодію можна встановити в якості рінгтона, скориставшись Інтернетом або Bluetooth.

Акумулятор тримає заряд до 5 годин в режимі розмови і 250 годин у режимі очікування.

Fly E150 надає користувачеві широкий спектр мультимедійних можливостей. Телефон оснащений 5-мегапіксельною камерою з роздільною здатністю 2592×1944 мегапікселів відеокамерою, а також веб-камерою.

Fly E150 підтримує JAVA, в ньому встановлені додатки месенджерів Nimbuzz, а також сервіс соціальних мереж та інших популярних розважальних і корисних додатків iDeaWidgets. Для віртуального спілкування передбачено наявність E-mail клієнта, WAP і GPRS модему.

Набір традиційних функцій Fly E150 також досить широкий – телефонна книга з пам’яттю на 1 тис. номерів і додатковою пам’яттю двох сім-карт, органайзер з функціями завдань, конвертером валют, календарем, будильником і калькулятором, а також вбудовані ігри.