LG Clubby KM555e: на хвилі розваг

599

Компанія LG Electronics представила мультимедійну новинку – повністю сенсорний телефон LG Clubby KM555e.


LG Clubby KM555e

Дизайн LG Clubby KM555e суворий і мінімалістичний. Великий 3-дюймовий дисплей обрамляє блискуча металева рамка. Внизу передньої панелі розташовані 3 сенсорні кнопки: прийом, відбій і «Улюблені програми». З боків розташовані клавіші швидкого доступу до музичного плеєра, фотокамери з одного боку, а з іншого – клавіші гучності. У телефоні є спеціальний доступ c віджета телефону на wap-портал «Музичний клуб LG», що включає більше мільйона композицій. Крім того, для покупців мобільного телефону LG Сlubby є унікальний розділ з доступом до безкоштовного контенту, який включає хіти, приколи та багато іншого.

LG Clubby KM555e
LG Clubby KM555e

В LG Clubby KM555e підтримується карта micro SD на 16 Гб, що дозволяє завантажити безліч музичних композицій. Новинка підтримує технологію Dolby Mobile. Управління музичними композиціями здійснюється з допомогою визуалізованого інтерфейсу – альбоми, що виводяться на екран у вигляді диска з обкладинкою, прокручуються і вибираються натисканням пальця. А функція music id дозволяє визначити мелодію, що грає на радіо чи в телевізорі.

LG Clubby KM555e
LG Clubby KM555e

LG Clubby KM555e виконаний в чорному, сріблястому і трендовому фіолетовому кольорах. Крім того, телефон володіє легкою вагою і компактними розмірами (105,9×53,4×11,95 мм).

Для спілкування в соціальних мережах в LG Clubby KM555e є Idea Widgets, які забезпечують швидкий доступ до таких популярних соціальних мереж, як vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, месенджера icq і багатьом іншим, які легко настроюються користувачем. У телефоні доступні сервіси Яндекса-Пошук, Погода, Новини, Словники, Телепрограма, а також додатки: Я. Онлайн, Яндекс.Карти і Яндекс.Метро.

Користувальницький інтерфейс в телефоні Clubby KM555e оптимізований і має три робочих столу. Перший стіл з набором віджетів, другий – так званий Livesquare і третій – з швидким доступом до контактів. Livesquare – це робочий стіл, на якому відображається історія дзвінків і повідомлень. Найбільш часто використовувані контакти відображаються у вигляді забавних фігурок (люди або тварини), під якими маються підписи у вигляді імені або номера.

Телефон LG Clubby KM555e з’явиться у продажу за ціною 10 тис. рублів.