MP3/MP4-плеєри Treelogic TL-36x в новому кольорі

498

Серія MP3/MP4-плеєрів Treelogic TL-36x, яка складається з пристроїв TL-36x Orange, TL-36x Silver і TL-36x Violet, поповнилася оригінальними новинками – моделями Treelogic TL-362 Indigo (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і Treelogic TL-364 Indigo (з 4 Гб вбудованої пам’яті), декорованими обробкою кольору індиго.

«Зовнішність» новинок досить оригінальна – чорне глянсове покриття лицьової сторони пристрою вдало відтіняє тонкими вставками кольору індиго з приємного на дотик прогумованого пластика Soft touch. Задня сторона повністю виконана з металу з ефектом «наявності подряпин».

Treelogic TL-364 Indigo

Пристрої оснащені РК-дисплеєм діагоналлю 1,8 дюйма, відображає 65 тис. квітів. Завдяки спеціальному покриттю екрану фільми та фотографії виглядають максимально природно, а при читанні електронних книг не втомлюються очі.

Плеєри відтворюють всі основні формати звукових файлів (MP3, WMA, WAV) і 14 форматів відео (MTV, WMV, ASF, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, QT, VOB, RM, RMVB, 3GP – потрібна попередня конвертація у формат AVI), відображають фотографії і зображення формату JPEG, а також підтримує читання електронних книг у форматі TXT. Вбудовані ігри також дозволять цікаво провести час.

Еквалайзер з 7 передвстановленими налаштуваннями і можливістю ручного налаштування допоможе знайти найкраще звучання пісень. В комплект входять навушники. Моделі можуть відтворювати музику безперервно протягом 10 годин.

Treelogic TL-362/TL-364 Indigo володіють безліччю додаткових функцій, серед яких і FM-радіо з пам’яттю на 20 станцій, передачі з якого можна записувати у форматі WAV, і диктофон для запису інформації, можливість повтору заданого фрагмента звукового файлу.

Крім того, в плеєрах серії Treelogic TL-36x Indigo реалізована одночасна робота декількох додатків – наприклад, можна переглядати фотоальбом під супровід музики або читати електронну книгу і одночасно слухати FM-станцію.

Кнопка Play/Pause дозволяє легко програвати мультимедійні файли або швидко припиняти і відновлювати відтворення, а 4-позиційне навігаційне кільце зі спеціальними протиковзкими вставками дає можливість швидко відрегулювати гучність, здійснити навігацію по сусідніх файлів або швидке перемотування всередині однієї композиції.

Пристрої можна використовувати як звичайний USB-накопичувач для зберігання і перенесення інформації. Вбудованої пам’яті (2 або 4 Гб) буде достатньо для зберігання до 1 тис. пісень, 5 тис. фотографій і цілої бібліотеки електронних книг або важливих документів. Якщо ж встановленого обсягу пам’яті виявиться недостатньо для зберігання медіатеки, можна скористатися картою пам’яті microSD об’ємом до 8 Гб, слот для якої розташовується на нижньому торці пристрою.

Незважаючи на малу товщину, на гранях корпусу також знайшлося місце для важеля включення/вимикання плеєра, а також для двох роз’ємів: стандартного 3,5-мм міні-джек ” для навушників і miniUSB-роз’єм для зарядного пристрою і обміну даними з комп’ютером. Для синхронізації з ПК не потрібно додаткових програм – досить підключити плеєр до комп’ютера по високошвидкісному інтерфейсу USB 2.0 High Speed і скопіювати необхідні файли.

Розмір пристроїв – 41x83x8 мм, вага – 34 р. MP3/MP4-плеєри серії Treelogic TL-36x Indigo вже надійшли в продаж за ціною 1,4 тис. руб. за модель Treelogic TL-362 Indigo (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і 1,8 тис. руб. за Treelogic TL-364 Indigo (з 4 Гб вбудованої пам’яті).