Logitech анонсував дві нові моделі колонок для ноутбуків

199

Компанія Logitech анонсувала випуск колонок Logitech Wireless Speaker Z515 і Logitech Laptop Speaker Z305 для ноутбуків.


Logitech Wireless Speaker Z515

Щоб звільнити користувачів від настирливих проводів і дозволити їм розташовувати колонки на відстані до 15 м від свого ноутбука, Logitech Wireless Speaker Z515 використовує для передачі звуку бездротову технологію на частоті 2,4 ГГц. Установка пристрою проста. Досить встановити в USB-вхід ноутбука бездротової адаптер, що входить в комплект. Для підключення iPad або iPhone не знадобиться USB-адаптер. Потрібно поставити пристрій в режим виявлення, і колонки Logitech Z515 підключаться до гаджету по бездротовому з’єднанню.

Logitech Laptop Speaker Z305
Logitech Laptop Speaker Z305

Два вбудованих 2-дюймових динаміка дають стереозвук і баси. Новинку зручно брати з собою в дорогу завдяки вбудованому акумулятору, який забезпечує роботу пристрою без підзарядки до 10 годин.

Завдяки всенаправленному звучанням новинка відтворює аудіо рівномірно по всіх напрямках.

Модель Logitech Laptop Speaker Z305 фіксується на верхній частині екрану. Колонки легкі — близько 226 р. Для додаткового зручності USB-кабель акуратно ховається позаду колонок.

У Росії модель Logitech Wireless Speaker Z515 очікується у продажу в грудні за рекомендованою роздрібною ціною 5,5 тис. руб. Колонки Logitech Laptop Speaker Z305 очікуються у продажу в листопаді по рекомендованій роздрібній ціні 2,7 тис. руб.