Смартфон Acer beTouch E110 випущений на ринок

671

Acer beTouch E110 – новий смартфон під управлінням операційної системи Android, виконаний у форм-факторі безклавіатурного моноблока. Acer beTouch E110 оснащений 2,8-дюймовим сенсорним екраном (QVGA), п’ятипозиційним джойстиком, користувальницьким інтерфейсом Acer з початковим екраном з 5 робочих столів і можливістю індивідуального налаштування.


Смартфон Acer beTouch E110

Acer beTouch E110 продається ексклюзивно в мережі магазинів «Евросеть» за ціною близько 8 тис. рублів.

У комплекті зі смартфоном додається диск з ліцензійною навігаційною програмою «Навітел Регіон+» з детальною картою будь-якого регіону Росії на вибір і підтримкою безкоштовного сервісу Навітел.Пробки» по всій країні. Крім того, включені 300 Мб GPRS-трафіку від «Білайн», які можуть бути використані протягом 3-х місяців (по 100 Мбайт на місяць).

Acer beTouch E110 виконаний у стриманому дизайні, його матовий чорний корпус з сріблястою окантовкою округлений по кутах. Смартфон оснащений вбудованим модулем GPS-навігації з функцією A-GPS, модулем 3G для швидкого Інтернет-з’єднання, 3,5 мм роз’ємом для навушників, FM-радіо, 3,2-мегапіксельною камерою, інтуїтивно-зрозумілим браузером і віртуальною клавіатурою з функцією предикативного введення тексту.

Смартфон поставляється з низкою встановлених додатків – це Nemo player для відтворення мультимедійних файлів; Acer Spinlets – додаток, що дозволяє отримувати доступ до мультимедійного контенту в потоковому режимі, а також обмінюватися нею; Acer UrFooz для створення віртуального двійника, якого можна додати до облікового запису користувача і закладки та опублікувати в соціальних мережах; і Twidroid – найпопулярніший повнофункціональний клієнт для сервісу мікроблогів Twitter.