Nikon анонсувала дві нові фотокамери: S1000pj і S5100

469

Європейський підрозділ компанії Nikon представила дві нові компактні фотокамери, які поповнять лінійку Coolpix. Це модель S1100pj з інтегрованим проектором, спадкоємиця S1000pj, і модель S5100 — універсальна фотокамера зі спеціальними технологіями, завдяки яким навіть в умовах недостатнього освітлення виходять якісні фотознімки.


Nikon S1100pj

Проектор фотокамери S1100pj має світловий потік 14 люмен, що на 40 % яскравіше, ніж у попередниці. Таким чином, з’явилася можливість проектування в нових умовах, наприклад, більш освітлених приміщеннях або на більш освітлені поверхні. Фотокамеру можна також підключати до комп’ютерів ПК або Mac і показувати збережені знімки або презентації безпосередньо через проектор.

Nikon S5100
Nikon S5100

Модель володіє матрицею з роздільною здатністю 14,1 мегапікселя, ширококутним 5х зум-об’єктивом NIKKOR, інтуїтивно зрозумілим сенсорним РК-монітором з діагоналлю 3 дюйми і роздільною здатністю 460 тис. точок. Для забезпечення незмінною різкості знімків фотокамера оснащена п’ятьма функціями, що знижують змазування зображення, а такі режими, як простий авторежим і система інтелектуального портрета, позбавлять від занепокоєнь з приводу правильної настройки при зйомці.

Фотокамера S1100pj представляє також ряд функцій обробки, які допоможуть розкрити творчий потенціал. Серед цих функцій ефект риб’ячого ока, виділення кольором на монохромному знімку, а також розмиття заднього плану. Тепер редагування зображень можна виконувати без комп’ютера. Для пожвавлення показу слайдів можна використовувати вбудовані анімовані зображення, фонову музику або засоби переходу між слайдами. Нарешті, функція малювання дозволяє додавати написані вручну примітки до зображень навіть під час проектування на стіну. Модель Coolpix S1100pj випускається в чорному і зеленому кольорах корпусу.

Coolpix S5100 – тонка фотокамера з роздільною здатністю 12,2 мегапікселя, відрізняється високою продуктивністю і легкими у використанні функціями. Навіть вночі, коли зображення запам’ятати важче, можна розраховувати на отримання чітких і різких знімків за рахунок придушення вібрацій (VR) із зсувом об’єктиву, поліпшеного виявлення руху і новаторської системи управління спалахом. Фотокамера S5100 визначає, коли вона знаходиться в руках, а не на штативі, автоматично вибирає найбільш відповідні налаштування для зниження змазування зображення.

Завдяки покращеній продуктивності і прискореного відгуку системи обробки EXPEED C2 ви не пропустите ідеальний кадр, навіть якщо об’єкт буде рухатися. Спеціальна кнопка дозволить швидко і легко записувати відео в якості 720p HD. Хоча S5100 включає 5х зум-об’єктив NIKKOR з широким кутом від 28 мм, її спортивний металевий корпус з заокругленнями має товщину всього 0,9 дюйма.

Фотокамера Coolpix S5100 випускається шести кольорів: червоний, чорний, синій, рожевий, пурпуровий, срібний.