Новорічний DECT від Panasonic

563

У листопаді цього року у продажу з’являться нові телефони DECT в ексклюзивному дизайні KX-TG8301RU3 і KX-TG8301RU4. Компанія Panasonic розробила оригінальне зимовий оформлення – трубка і базовий блок виконані з глянсового пластика і прикрашені орнаментом із сніжинок.

Новинки представлені в двох колірних рішеннях: модель з чорним корпусом (KX-TG8301RU4), декорована білими і сірими сніжинками різними за формою і розміром, і стильний білий телефон (KX-TG8301RU3) з блакитним узором.

Ергономічна форма забезпечує комфортне розташування трубки в руці, а зручні кнопки з блакитний підсвічуванням – точний набір номера. Окремо необхідно відзначити і контрастний кольоровий дисплей, що відображає 65 тис. квітів, на якому користувач може легко встановити вподобану йому заставку.

Телефонна книга вміщує до 200 номерів і дозволяє створити декілька груп абонентів, кожній з яких можна призначити поліфонічну мелодію. Також варто відзначити такі функції як «нічний режим» (можливість відключити дзвінок в певний проміжок часу) і спікерфон. Крім класичних функцій з DECT телефону можна відправляти та приймати SMS – повідомлення, якщо дану послугу підтримує оператор зв’язку. Трубки здатні обходиться без заряджання до 10 днів у режимі очікування і забезпечити 15-годинну роботу в режимі розмови.