Новий багатофункціональний LED-монітор Samsung FX2490HD

307

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий багатофункціональний LED-монітор з ТВ-тюнером — FX2490HD.


Samsung FX2490HD

Багатофункціональний монітор FX2490HD з широкоформатним екраном 24 дюйма забезпечує насичене і чітке зображення при перегляді телевізійних програм, фільмів або роботі з документами і графікою. Інноваційна LED-технологія в поєднанні з контрастність MEGA DCR і роздільною здатністю FullHD (1080p) забезпечує високу якість картинки. Відеопроцесор FX2490HD аналізує вхідний відеосигнал, а потім регулює яскравість лампи підсвічування залежно від яскравості конкретного кадру. В результаті зростає динамічна контрастність зображення: співвідношення між рівнями яскравості білого кольору найяскравішого кадру і чорного кольору найменш освітленого кадру.

Як і нові телевізори Samsung, монітор FX2490HD надає користувачам широкі мультимедійні можливості. З новою технологією ConnectShare користувачі зможуть подивитися цифрове відео, фотографії і слухати музику, навіть не включаючи комп’ютер. Досить просто підключити MP3-плеєр, цифрову камеру, флеш-пам’ять або будь-який інший USB-накопичувач безпосередньо до монітора.

Крім того, FX2490HD підтримує режим «картинка в картинці». Він дозволяє виводити зображення з ТБ-тюнера в окреме вікно в кутку екрану. Дане рішення буде корисно для тих користувачів, хто хоче дивитися передачі, не відриваючись від комп’ютера.

Ще одна інноваційна функція — технологія MagicAngle, що забезпечує яскраве і контрастне зображення при різних кутах огляду, для чого достатньо вибрати один з набору попередньо встановлених режимів.

Сертифікований для нової операційної системи Microsoft Windows 7, новий багатофункціональний LED-монітор Samsung FX2490HD з’явиться на російському ринку в серпні 2010 року за орієнтовною роздрібною вартістю 19 тис. рублів.