Packard Bell Go: 2,5-дюймовий зовнішній жорсткий диск

475

Packard Bell випустила новий пристрій для зберігання персональних даних для ноутбука – 2,5-дюймовий мобільний жорсткий диск PB Go.


Packard Bell Go

Новий зовнішній жорсткий диск PB Go від Packard Bell використовує технологію PowerSave, що дозволяє знизити рівень енергоспоживання на 30% за рахунок автоматичного відключення жорсткого диска (коли він не використовується або при виключенні ПК). Технологія PowerSave дозволяє збільшити термін служби жорсткого диска і знизити інтенсивність використання вбудованих приводів. Технологія SATA і високошвидкісний інтерфейс USB 2.0 забезпечують високу швидкість передачі даних.

PB Go в елегантному чорному корпусі товщиною всього 13,5 мм при вазі 150 грам на сьогоднішній день є одним з найбільш плоских і легких пристроїв лінійки знімних жорстких дисків Packard Bell. 2,5-дюймовий жорсткий диск вміщує до 750 Гб даних, що означає приблизно 768 тис. фотографій, понад 192 тис. музичних тем або 920 відеозаписів. Харчування PB Go здійснюється через порт USB, і тому тепер не треба носити з собою зарядний пристрій або шнур живлення.

Цей жорсткий диск поставляється в комплекті з пакетом програм для резервного копіювання Packard Bell, що забезпечує автоматичне резервне копіювання за розкладом, а також синхронізацію даних та архівування. Цей пакет програм забезпечує шифрування файлів і може оновлюватися через Інтернет.