Samsung анонсував в Росії TicToc

269

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку плеєр Samsung YP-S1 TicToc. Виконаний у формі невеликої коробочки розміром менше флеш-носія (17,5х17,5х35,9 мм), новий плеєр Samsung TicToc на перший погляд схожий на іграшку, але всередині — музичний світ популярних форматів MP3, WMA, OGG і FLAC. Плеєр відрізняється згладженими рівними поверхнями і мінімальною кількістю частин і елементів. Корпус TicToc виконаний в білій гамі з вставками одного з двох кольорів-рожевого або блакитного. Носити плеєр з собою також зручно — можна повісити його як кулон на мініатюрні канальні навушники або прикріпити до одягу за допомогою спеціальної кліпси на корпусі плеєра. Крім того, в майбутньому очікується випуск плеєра чорного кольору, а також спеціальної серії Hello Kitty.


Samsung YP-S1 TicToc

Вбудоване фірмове програмне забезпечення TicToc MiniApp спрощує роботу з музичними файлами і плейлистами.

Samsung YP-S1 TicToc
Samsung YP-S1 TicToc

Головною особливістю плеєра Samsung S1 TicToc є технологія управління. Контроль за всіма функціями плеєра заснований на рухах і жестах, завдяки застосуванню G-сенсора (акселерометра) в поєднанні зі спеціальною універсальної кнопкою, розташованої на торці корпусу. Наприклад, щоб перемкнути на наступну пісню в плейлисті, досить розташувати плеєр горизонтально і натиснути на кнопку один раз. При натисканні два рази плеєр повернеться на попередню композицію. А при натисканні три рази відразу перескочить на новий альбом. Для регулювання гучності плеєр потрібно розташувати вертикально кнопкою вниз для збільшення гучності і кнопки вгору для зменшення гучності.

Крім того, плеєр має 3 режими відтворення — звичайний (по порядку), уповільнений і режим упереміш. Для зміни режиму потрібно струснути плеєр три рази. А от якщо вам хочеться, щоб плеєр з вами поговорив, то достатньо струсити його один раз для активації голосового режиму і ви завжди будете в курсі того, що за мелодія звучить зараз в плеєрі і в якому режимі прослуховуються композиції. Зробити управління ще більш зручним допомагають кольорові LED-індикатори.

На російському ринку Samsung TicToc представлений у варіанті пам’яті на 2 Гб. Час автономної роботи новинки досягає 12 годин. Плеєр надійде в продаж у вересні 2010 року за рекомендованою ціною 1,9 тис. рублів.