Samsung в люті через витік про galaxy s22. А інсайдер в цей час розкриває дату презентації майбутніх флагманів

29

Інсайдер джон проссер продовжує “псувати” життя південнокорейському гігантові samsung і публікує інформацію про новинки компанії.

Що відомо?

Днями проссер показав “живі” фото майбутнього флагмана galaxy s22 ultra, після чого і зовсім розкрив дати старту попередніх замовлень і продажів всієї лінійки galaxy s22. Samsung раніше заявляла, що буде активно боротися з витоками і їх авторами, але, мабуть, успіху це не принесло. Тим не менш, в мережі кажуть, що компанія в сказі через масштабний витік і почала розслідування того, що сталося. Не виключено, що незабаром “полетять голови”.

А ось джону проссеру, схоже, все одно. Більш того, він продовжує жартувати над samsung і публікувати інформацію про новинки — на зло виробнику. Тепер він розкрив дату презентації флагманів galaxy s22: за його даними, galaxy s22, galaxy s22 + і galaxy s22 ultra представлять 8 лютого. Як і повідомлялося раніше, прийом попередніх замовлень стартує в цей же день, а в продаж смартфони надійдуть 18 лютого.

While samsung is “investigating” my s22 ultra leak…exclusive unpacked event for s21 fejanuary 4, 2022no pre-order periodavailable january 11, 2022unpacked event for s22 lineupfebruary 8, 2022 @ 10:00am etpre-orders begin same day (2/8)available february 18, 2022 pic.twitter.com/s9n9raf1cs

— jon prosser (@jon_prosser) november 6, 2021

Звичайно, завжди є ймовірність, що цей графік зміниться, особливо в наші дні, коли глобальна нестача мікросхем і проблеми з ланцюжком поставок завдають збитків виробникам телефонів.